Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jobb ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb ha első randin elmondja az ember?

Figyelt kérdés

Szóval ha elhívok valahova egy lányt hogy ismerkedjünk meg és nagyon zavarban vagyok, akkor jobb ha ezt el is mondom?

Mármint akkor nem úgy fog rám nézni mint félős kisfiúra, csak tudja hogy tetszik és ezért vagyok ilyen nem?

17/F


2012. jan. 2. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell elmondani hogy zavarba vagy ? Szerinted ha egy lánynak szépet mondasz nem jön zavarba?Semmi gond nem adódik belőle max aranyosabb leszel máramennyire egy 17 éves fiú még lehet az :)
2012. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, talán még oldódik is a hangulat, plusz egy bókot is bele tudsz csempészni.


"Ne haragudj, ha néha hülyeségeket beszélek, csak nagyon gyönyörű vagy, és már vártam, hogy találkozzunk"

2012. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz ha megmondod. Gondolj bele, tulajdonképpen elég tökös dolog, ha be mered vallani neki, hogy kicsit zavarban vagy. A legtöbben megpróbálnák leplezni, amit a csaj úgyis észrevesz, és az sokkal rosszabb. Csak nem túl komolyan kell előadni, hanem könnyeden :)
2012. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el neki. A lány is biztosan izgul legalább egy kicsit, és ha engem kérdezel aranyos amikor egy fiú miattam van zavarban. Tényleg oldottabb lesz a hangulat, hogyha megmondod neki. :)
2012. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem tetszene ha azt mondaná a fiú, hogy zavarban van. Csak mondj mellé valamit, de látszon, hogy őszintén mondod, mert ha máshogy jön ki nem biztos, hogy a lány elhiszi neked!
2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!