Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
van 2 macskám, és egy 1 éves kiskutyám. az a gond vele, hogy ha véletlenül nem csukom be a konyhaajtót, bemegy, és a macskaalmot széttúrja, és kieszi belőle a macska sz@rt!
2012. jan. 5. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
EZ VAN ! EL KELL FOGADNOD A MINDENNAPI SZAROS ÉLETET :D
2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális, hogy főleg fiatalkorban feleszi a macska-, birka-, egyéb állati ürüléket, mert sok olyan vitamin van benne, amire szüksége van. Ez ellen nem sokat tudsz tenni, erre szüksége van a kutyának. Persze ettől függetlenül nyugodtan megpróbálhatod ezt megakadályozni, tudom, milyen ez.
2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én kotyáim is ezt csinálják bár ők általában a tyúk sz@rt eszik meg. Ez teljesen normális náluk, hogy más állatok macska, tyúk stb...

állatok ürülékét megeszik....

2012. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Akiteki ***** válasza:
Vegyél fedeles macskaalom ládát. Olyan, mint egy házikó, az ajtón a macskák beközlekednek. Persze ha kis méretű a kutya, ő is befér.
2012. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Mert ízlik neki a macskaszar. Ne hagyd nyitva az ajtót, és/vagy tréningezd direkt arra, hogy tilos hozzányúlnia a macskakakához.
2012. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira ősi ösztön a kutyákban - a szerves anyagok "eltakarítása" -, hogy ezt az egyik legnehezebb kinevelni belőle.

Tanítsd meg neki a FÚJ parancsot...

Az enyém egyelőre csak akkor tartja be a szabályokat, ha én is ott vagyok, és irányítom...

Este viszont indul csemegézni:D (kicsi, és befér a fedett alomba a feje)


Én nem fektettem ebbe sok energiát, tehát ennél sokkal jobb eredményeket is el lehet érni, mondjuk klikkerrel.


De iszonyat sok gyakorlás kell hozzá, amit időről időre nem árt megismételni...

2012. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az első választ kivéve, köszönöm a hozzászólásokat! a Fúj!-t ismeri, de sajnos csak ha nem vagyok ott, a kis haszontalaja rögtön akcióba lendül. :) majd még próbálkozom!
2012. jan. 6. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!