Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tik menyiert adnatok el a...

Tik menyiert adnatok el a kutyusokat?

Figyelt kérdés
lehet lesznek kiskutyak a steffimnek az anyuka pekingi palota pincsi az apuka maltezak mien arert agyamm el szerintetek bocs a hibakert nemvagyok magyar es azert neheszkes ... kosz a megertest .
2012. jan. 6. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
te normális vagy?? :'oo egy keverék kutyát pénzért akarsz eladni?? örülj ha ingyen elviszik -.-"
2012. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem epen mert neked csak fajtiszta kel mivagy te hat azis kutya ...es kepzeld en mar vetem ojat ami ket fajtiszta kevereke volt es megvoltam elegedve
2012. jan. 6. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem én hidd el a keverék kutyákat jobban szeretem nekem is az van és pénzért inkább az embererek fajtatisztát vesznek nem keveréket én is ingyen kaptam
2012. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hat nemtudom nalotok ez hogy van de minalunk sokan parosztasak mas fajtaval es elis agyak oket en csak megkerdesztem de ha ijen durvak vagytok ti magyarok hagyom a fennebe csak a neten eszleltem eszt a agresziot magyar szemejesen sose beszelt igy velem de mindegy
2012. jan. 6. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Dugig vannak a menhelyek, sintértelepek, miért akarsz még pluszba keverék kutyákat gyártani?

Ennyire nem szereted az állatokat? Arról nem is beszélve hogy mekkora szenvedés egy ekkora kutyának a párzás, vemhesség, ellés, nevelés stb, nem értesz hozzá, léphetnek fel komplikációk, az anya bele is halhat az ellésbe, a kicsit lehet betegek lesznek hisz nem tudhatod milyen genetikai betegségeket hordoznak a szülők, és még sorolhatnám a kockázatokat...

Ha csak egy kicsit is szereted a kutyusodat, nem teszed ki ezeknek

2012. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet valóban az,hogy pénzt fajtatisztákért szoktak adni,keverékért nem igazán.
2012. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
en mar parosztatam de negondold hogy en anyira akartam egy pilanat amikor a munkaba vagyok es kiviszi az anyos pisilni vagy bar ki es mar megtortenik a bibi de azert nemfogom egy mutet ala vetni a kutyusomat tartalekba ha neagya az isten valami baj volna penz mindeg van nalam es ez slovakia nem magyar orszag ha valakinek van szoba kutyaja 90 szazalekban meg is marad oreksegejig es nemvagyok huje tobet tudok a kutyakrol mint egyesek es te nevagy nekem senki sem hogy kioktas en kerdesztem valamit az egeszen mas amit te irtal ha zavar akor neirj tobet ha meg bantotalak bocs de ez az en dolgom es a kutyamert az eletemet adnam joban erte mint egy emberert ugy hogy nekem nemond hogy miaza felelotlenseg
2012. jan. 6. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire h.ülye vagy, kérdezd a szlovákoktól, mennyiért veszik meg. Aztán egy helyesírási szótárral barátkozhatnál, mielőtt szidod a magyar, felelősségteljes kutyatartókat, akik nem kínozzák a kutyáikat és nem "gyártják" futószalagon a kutyusokat. Viszlát.
2012. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magyar oldalon kérdeztél ezért magyarok válaszolnak, a magyar viszonyok tekintetében. Itt csak buta emberek adnak pénzt keverékekért, mert a menhelyek dugig vannak szebbnél szebbekkel, amik oltva, chipezve vannak, és ingyen, vagy minimális összegért el lehet őket vinni. Ha arra vagy kíváncsi, hogy Szlovákiában mennyiért lehet eladni őket, akkor ne tőlünk kérdezd. És ez nem bántás, de itt ez a helyzet.
2012. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy magyar akkor miért magyar oldalon kérdezed. Mi honnan tudnánk hogy Szlovákiába mi a szokás? Én tuti nem adnék egy forintot se egy keverék kutyáért hozzáteszem 3 keverékem van. És itt Magyarországon szerencsére egyre több ember belátja hogy az ivartalanítás nem rossz dolog. Különben meg ha azt nézed hogy minimum 10-15 ezer forint-ot költesz 8 hetes koráig (mivel előtte nem szabad odaadni)akkor kérj annyit és kijössz 0-ra de kétlem hogy annyit adnának érte. Ellés után vagy még most ivartalanítsd a kutyádat neki is jobb lesz.
2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!