Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavámnak nagyon hullik a...

Nyusszykah kérdése:

A csivavámnak nagyon hullik a szőre mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A csivavámnak nagyon hullik a szőre pedig szoktam kefélni és fürdetni is nem tudom mitől van de szinte az egész lakás tiszta szőr ha valaki fel veszi egy merő szőr lesz...pedig rövid szőrű csivavám van már nagyon elegem van a sok szőrből. Mit tehetnék ellene?
2012. jan. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a bolond időjárás miatt szegény nem tudja, hogy hogy "öltözködjön"?

Furminátor kefét ajánlom, a már elhalt, de még nem teljesen kilazult szőröket is fájdalom nélkül szedi ki.


Én a nyuszimnak vettem, de tegnap kipróbáltam a kutyámon is, teljesen jó!

2012. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a furminátor jó találmány, én is csak ajánlani tudom.
2012. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja a furminátor az jó kiszedi az elhalt szőrt vagy veszel egy ilyet vagy elviszed kutyakozmetikushoz és ő megcsinálja :)
2012. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ez azért jó, mert a vége tompított, nem sérti fel a bőrüket, nem úgy mint az olcsóbb, gagyi kefék!


[link]


Nézd meg a videót.

2012. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!