Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pomerániai törpe spitz...

A pomerániai törpe spitz tartható kertben sok gondoskodás séta és egyéb ilyen dolgok között? Emellett nagyon nagy kertünk van és nagyon sokat tudnék vele foglalkozni!

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha esik a hó? Maga alá temeti az aprócska ebet...
2012. jan. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pomerániai az ember mellé lett teremtve, lakásba, kanapéra, ölbe. És nem, nem tudsz vele annyit foglalkozni, mintha veletek élne a lakásban, mert ahhoz neked kéne a kertben élned.
2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te egy fél millás, édi-bédi kutyát kint mersz hagyni az udvaron, akkor rajta, de garantáltan egy héten belül lába kél. A pomerániai amúgy nem kintre való apró mérete és az embercentrikus természete miatt.
2012. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Koni válasza:
Nem is értem miért szeretnél egy ilyen kutyát kertben tartani... Ez egy icipici öleb, nem pedig egy kerti kutya. Nekünk is pomink van. Velünk alszik, pihen egész nap. Már akkor sem érzi jól magát, ha nem lehet emberekkel egy szobában. Rengeteg olyan kutya van, akit a mozgásigénye, vagy más okok miatt nem ajánlott lakásban tartani. Ha kertben akarod tartani, szerintem ne a Pomerániait válaszd.
2012. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 catygirl ***** válasza:
Neked inkább középspitz való! Azt tarthatod kertben.
2013. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 h.kira ***** válasza:
Nekem is pomim van es felorara nem lehet magara hagyni mert sir..neki mindegy mit csinalsz hova mesz hogy nyuzod csak a kozeledben lehessen..nem kertbe valo hanem melled az agyba..olyan akár egy kisbaba 😊
2015. febr. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!