Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Nagy kertünk van nagyon sokat tudnék vele sétálni foglalkozni tanítani stb. Nem szeretnék olyan nagy házőrzőt. Benti viszont azért nem lehet, mert az öcsém transzplantált ( szervátültetett.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem szoktam ez ta fajtát ajánlani, de esetleg golden retriever?

Csak nehogy szaporítótól legyen, mert a divatfajtáknál csúnyán bele lehet nyúlni a trutyiba...


Egyébként a legjobb lenne egy menhelyes.


Ajánlom, nézz körül ezen a honlapon, nagyon lelkiismeretesen végzik a dolgukat, és nem is adják akárhova a kutyákat...

+ minden semmilyen defektjét nem hallgatják el a kutyáknak, tehát nem érhet kellemetlen meglepetés...



[link]



majd megírhatnád, hogy döntöttél!:)

2012. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nos így elég tág a lehetőség. Rövid szőrű, hosszú szőrű? Van valami elképzelésed am? Melyik fajták tetszenek?
2012. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kölyök keveréket ajánlok, aztán lesz belőle ami lesz. azért ne nagyon kicsit, 4-5 hónaposat, ami hozzá van szokva a kinti léthez. tele vannak velük a menhelyek, lesz választék bőven.
2012. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oldalt tényleg nagyon sok és szép kutya van ott. Én nekem mind1 a szőre de nekem olyan kutya kéne amit egészen nagyon kicsi korától fogva én nevelhetnék!
2012. jan. 7. 10:59
 5/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalon van az a Zalka család szerintetek nagy baromság lenne elszakítani őket???? És ők nem kicsik???
2012. jan. 7. 11:06
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem neked egy Golden retriever, Labrador,Ujfunlandi,Vizsla,Agár


Majd írd meg melyiket választottad!!!

2012. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Közülük nem tetszik valamelyik?

De ha mindenképpen fajtatisztát szeretnél akkor tudom ajánlani a Golden Retrievert.

2012. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Borde Collie, border terrierről és a Jack russel terrierről mit gondoltok???
2012. jan. 7. 12:02
 9/15 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó küldött abból [link] ő tetszik a legjobban és elég fiatal lány!
2012. jan. 7. 12:04
 10/15 anonim ***** válasza:

ajánlom a vizsladort!

[link]


a labraneset:

[link]


vagy egy német juhász mixet:

[link]

2012. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!