Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?...

Milyen kutyát ajánlanátok? Nagy kertünk van nagyon sokat tudnék vele sétálni foglalkozni tanítani stb. Nem szeretnék olyan nagy házőrzőt. Benti viszont azért nem lehet, mert az öcsém transzplantált ( szervátültetett.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ők nem tetszenek?

2012. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon pici kutyát nem ajánlok, egy 8-9 hetes kiskutyát még nem lehet egyedül kint hagyni.

Érdemesebb lenne nagyobbacskát, választani, 4-5 hónaposat.


Őket tudom ajánlani: [link]

nagyon rendes, lelkiismeretes egy csapat, és nincs menhelyük a kutyák ideiglenes családoknál vannak elhelyezve ami nagy előny ha gyerekes család akar örökbefogadni, hisz egy ketrecből kihozott kutya mindig zsákbamacska, náluk viszont családban vannak, pontosan eltudják mondani milyen a kutyus természete, és elő van nevelve, a mindennapi családi életre.

2012. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összeset már többet is találtam ameikek nagyon tetszenek.

Csak z a baj, hogy az összesnek van már neve és én akartam elnevezni. de nem baj. :P

2012. jan. 7. 15:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Border Colliet csak akkor válassz ha nagyon sokat tudsz vele foglalkozni.

A Jack Russel-lel nincs tapasztalatom.

2012. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az alapítványnak valahogy be kell őket azonosítaniuk, valamilyen neven futniuk kell a kutyáknak különbem hogy magyarázod el hogy melyik iránt érdeklődsz? de örökbefogadás után úgy hívod ahogy csak akarod.
2012. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!