Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorkinak jó ez a napirend?...

Egy yorkinak jó ez a napirend? Kérlek irjátok le ti min változtatnátok!

Figyelt kérdés

Idő Hétfő: (hétfőtől Szombat-Vasárnap

7:00 táp péntekig táp

8:00 alvás ugyanaz) séta

9:00 alvás tanítás

10:00 alvás séta

11:00 alvás tanítás

12:00 konzerv konzerv

13:00 alvás séta

14:00 séta alvás

15:00 tanítás alvás

16:00 séta séta

17:00 játékdoboz játékdoboz

18:00 táp főtt kaja

19:00 alvás alvás


2012. jan. 7. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Konzervkaját tök felesleges adni neki, 70-80%-a víz, nincs benne tápanyag. Egyébként ha a kutyának jó, akkor nyilván jó, feltéve (a sok etetésből gondolom), hogy kölyökről van szó.
2012. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen kölyök! És te mit adnál neki konzerv helyett?
2012. jan. 7. 12:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Tépot. Az a legjobb, amit tehetsz érte, ha kölyökkorában prémium minőségű táppal eteted. Felnőttkorban aztán lehet váltani valami olcsóbrba, de a kiskori alapozás nagyon fontos.
2012. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem is tudtam :)
2012. jan. 7. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

A konzerv tényleg felesleges, amint az előző válaszadó mondta, nagy része víz és ráadásul ha hozzászokik finnyás lehet. Helyette oszd szét a napi táp adagját eggyel több részre és azt add mondjuk leöntve vízzel, vagy húslevessel, ha ragaszkodsz a "levesességhez". Ráadásul a konzervtől mivel nem kell rágnia könnyebben kialakul a fogkő is.

Arra figyelj, hogy a tanítást ne unja meg, sokáig nem képesek a kutyák koncentrálni és ha valami unalmassá válik számukra könnyen el is megy a kedvük tőle.

Mekkora a yorki? Kölyök /felnőtt?

2012. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, figyelni fogok rájuk. ÉS a yorkim még kölyök
2012. jan. 7. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Megérkezett hozzánk a kis border colliem, ennyit nem foglalkoztam vele, pedig kellett volna.

reggel 8kor megkapta a 120 gramm tápját, délelőtt elvittem valamikor sétálni, aztán délben megint, délután tanítgattam/játszottam vele. Este meg megint olyan 7 körül megkapta a tápját.

Ilyen erős napirenddel hogy bírod??? :O

Minden órában valami...

2012. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem reggel 8-tól 13 óráig suli van és amíg a kutya alszik tanulok és gépezek, a többi időmben meg a kutyával foglalkozok! Így neveltem fel a Rottweilerem is (csak őt már 4 éves korától mert az előtt még kicsi voltam) meg a Labim is :D és most 5 évesek! a Yorkim meg még kölyök :)
2012. jan. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!