Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Golden retriever 8 hetes...

Egy Golden retriever 8 hetes kölyök keverék kutyus, ha túl van már az első oltáson és féregtelenítésen akkor mennyiért adható el?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem egy kutyakereskedő van,én nem kutyakereskedő vagyok. Ennyi erővel mindenem oda ajándékozhatnám bárkinek de én nem olyan ember vagyok.
2012. jan. 7. 14:54
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem egy kutyakereskedő van,én nem kutyakereskedő vagyok. Ennyi erővel mindenem oda ajándékozhatnám bárkinek de én nem olyan ember vagyok! Pozitív hozzállású emberek válaszát vártam és várom.
2012. jan. 7. 14:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a csivava is kb annyit ér mint a Golden keverék törzskönyv nélkül semmit se esetleg próbáld meg eladni a csivavát 10 ért de csip nélkül nem adhatod el ami 5-6 ezer ft. A többi kutyát is csippeltetni kéne és 2 hetente féregteleníteni.
2012. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. jan. 7. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!