Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csivava fajtiszta 11...

Egy csivava fajtiszta 11 hónapos kan kutyát mennyiért lehetne eladni? Oltva van.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:10
1 2 3
 1/26 Tyler913 ***** válasza:
72%

Ne sértődj meg,de örülj,hogy ingyen elviszi és befogadja valaki,ha meghirdeted.

Ha törzskönyves,tenyésztésre alkalmas növendék,akkor tudnád csak pénzért eladni.

2012. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Vásárban sem vennék meg,gondolod? :/
2012. jan. 7. 14:22
 3/26 Tyler913 ***** válasza:
64%
Nem tudom.Mindenesetre egy növendék kutya eladásának már a gondolata is kiakaszt.Ha Neked megéri nyerészkedni egy állat életén,próbáld meg.Talán kapsz érte párezer forintot.
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes vagy vásárban eladni kutyát egy alkalmi vevőnek, aki azt sem tudja, mivel jár egy kutya, pláne egy csivava, akkor próbáld meg nyugodtan. De ha érdekel a kutya sorsa, akkor ne add oda bárkinek, aki fizet érte. Sőt, egyáltalán ne az alapján válassz neki gazdát, hogy ki hajlandó pénzt adni érte, hanem azt nézd, hogy jó helyre kerül-e.
2012. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

1, a chip kötelező még akkor is, ha ajándékba adod.

2, biztos találsz valami marhát aki megveszi, csak aztán ha valami baja van rajtad csattan az ostor. Ha azt szeretnéd, hogy jó helyre kerüljön, akkor ivartalanítsd mielőtt eladod.

2012. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nyerészkedni egy állat életén??? :O Ha megnézed pl. Jófogás.hu-n vagy expressz.hu-n ott a csivavákat 30.000-40.000 sőt olyat is láttam hogy 60.000 vagy akár 120.000 ft-ért árulják. Na most én max 30.000 ft-ot kérnék el a kiskutyáért.
2012. jan. 7. 14:48
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezt a csivavát max heréltetni lehet mert fiú kutya,ivartalanítani a nőstény kutát szokták. De nekem erről a heréltetésről az a véleményem hogy nyomorékká tenném a kutyámat. :/
2012. jan. 7. 14:51
 8/26 anonim ***** válasza:

Az ivartalanítás egy összefoglaló szó. A kant is ivartalanítják...


Miért akarod eladni a kutyát?

2012. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás=nem lesz többé ivaros, ez kanra, és szukára is vonatkozik. Úgy mondják ivartalanított kan. Miből gondolod, hogy akik az expresszen hirdetnek nem nyerészkedni akarnak rajta. Miért akarod eladni?

Az ivartalanítást, vagy herélést ha úgy tettszik pedig jól gondold meg, mert mi van, ha egy ilyen ember veszi meg?

[link]


Azzal tennéd nyomorékká, nem az ivartalanítással.

2012. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha nincs tk-e akkor etikátlan pénzt kérni érte, és még szép, hogy oltva van, mert az kötelező (nem a parvo), ahogy a chip is. És igen, az nyerészkedésnek számít, ha teljesen felelőtlenül eladsz egy kutyát az első ostoba jöttmentnek egy vásárban, csak azért, hogy pl. meg tudj venni egy ruhát, amit tegnap láttál a plázában.

És nem fajtiszta hanem FAJTATISZTA.

Egyébként én támogatom, hogy elkerüljön tőled a kutya, mert ilyen "embernek" én betiltanám, hogy bármilyen állatot is tartson. Elég undorító dolog, hogy amellett, hogy könnyűszívvel megválsz a kutyádtól még nyerészkedni is akarsz rajta.

2012. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!