Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » CSIVAVA ö fajtiszta chihuahua...

CSIVAVA ö fajtiszta chihuahua lenne? Aki ért hozzá lécci irjon

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 12. 10:19
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
..azért kérdem mert nagyon szakállas:D,vagy talán vmelyik szülöje hosszúszörú lehet?
2010. máj. 12. 10:21
 2/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok profi ebben a kérdésben, de nekünk is van chihuahua-ánk. Anno azt mondta az állatorvos, hogy elég sok típusú chihuahua van (rövid szőrű, hosszú szőrű, stb.), de általában az arányokról meg lehet állapítani, hogy fajtatiszta-e az állat. Így első ránézésre ez a kis aranyos fajtatisztának látszik.
2010. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Aranyos és szép is ez a kiskutya.Fajtájában is szép.Igen teljes mértékben fajtiszta,de lehet,hogy az ősei között volt hosszúszőrű.Egyébként a rövidszörűeknél is eltér a szőrminőség.
2010. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
most 6 hónapos,és 2kg 50 dkg..nem a legkisebb "mini" méret:) a tiétek mennyi idös és hány kg?
2010. máj. 12. 10:42
 5/33 A kérdező kommentje:
igen, én is arra gondoltam hogy a szülei közül nem mind a 2 rövidszörü..köszi a válaszokat!
2010. máj. 12. 10:46
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem teljesen fajtiszta. A szakálla miatt lehet, hogy van benne pl. tacskó is.
2010. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
:) tacskó?? remélem nem..ha mégis,akkor kb hány kg lesz?/ha most 2kg 50 dkg/
2010. máj. 12. 11:05
 8/33 anonim ***** válasza:
20%
10:34-es vagyok.20 éve tenyésztő,nekünk több is van,1.20kg-tól egészen kb.2.80-ig.Hidd el nekem,hogy tiszta csívi,nincs benne más.Az a kérdésem,hogy hobbi célra szeretnéd, vagy kiállításra,esetleg tenyésztésre?Ez a kiskutya már nem lesz nagyobb súlyra,ő már kifejlett,esetleg a korral,szülés után erősödni fog.Hobbi célra lehet venni 1kg körülit (szukát),tenyésztésbe nem szabad,mert nagy a valószínűsége,hogy csak császárral tud szülni.Viszont kan kutyánál szuper az 1kg körüli tenyésztésnél is.Tenyésztésnél, mindig a szuka legyen nagyobb,a kan a kisebb.Egyébként nem biztos,hogy valamelyik szülő volt hosszúszörű,lehet,hogy a dédszülő.Kérdezz nyugodtan.
2010. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

OFF:Úgy van kedves felelősségteljes "tenyésztő" buzdítsd a népet a szaporításra.

ON: Ha van törzskönyve fajtatiszta, ha nem akkor nem az. Egyébként fajtisztának fajtiszta, mivel minden kutya fajtiszta...

2010. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%
Attól,hogy egy kutyának nincs törzskönyve attól még lehet fajtiszta!!!!!!!!!!
2010. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!