Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki akar segíteni? (Csak...

Ki akar segíteni? (Csak komoly üzenetek legyenek)

Figyelt kérdés
Nemrég voltam Horvátországba és láttam a szörnyű helyzeteket a menhelyeken. Vannak olyan menhelyek ahol tényleg kiteszik a lelküket a dolgozók a kutyákért, de nagyon nehéz valamit csinálniuk. Ezért találtam ki hogy segíteni kéne egy ilyen menhelynek. Adományokkal meg munkával. Még nem tudom mikor lenne, de keresek olyan vállalkozó szellemű állatszerető embereket akik vagy felajánlanának erre a célra tápot illetve olyan tárgyakat ami az életükhöz kell. Illetve még olyan embereket is keresnék akik velemjönnének ingyen dolgozni nekik cserébe ott lakhatunk. Ja meg kéne kocsi is meg jogsival rendelkező ember is. Tudom nagyon nagy vállalkozás, de nem tudom tétlenül nézni az ottani helyzetett. Kérem csak az írjon aki komolyan gondolja és nem rosz szándékból.
2012. jan. 7. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is a magyarországi menhelyeket támogatom, ne haragudj.

Elhiszem, hogy ott sokkal rosszabb a helyzet, de vannak olyan országok, ahol még a horvátokénál is rosszabb.

2012. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Romániában még egy fokkal rosszabb de egyébként ez a két országban a legrosszabb a helyzet.
2012. jan. 7. 21:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Persze... Macedóniában, Szerbiában azt sem tudják, mi az a kutyatáp. Erősen gyanítom, hogy a kutyamenhely kifejezést sem ismerik. Szóval hol a legrosszabb a helyzet?
2012. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:

Azért túlzásokba ne essünk.

Szerbiában is vannak normális kutyatartók és tápokat is lehet kapni.

Macedóniában él kiskutyám és Royal Canint eszik.

Ha ennyire szörnyű a helyzet, ott az emberek hozzáállásán kell változtatni, egyébként minden csak csepp a tengerben és a helyzet semmit sem fog javulni.

2012. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Romániában vagyok egy menhely önkéntese. Itt is rossz a helyzet...de segítünk egymásnak...ha lenne lehetőségem a Horvátországi kutyákon is segítenék. Nekünk is nehéz...de jól esik ha külföldi adományokat kapunk... ha ők ugy gondolkoznának hogy majd a sajátjukat támogatják...nem esne jól...osszuk meg azt amit tudunk...ha mást nem, munkaerőt, és lelkesedést, és egyre több lesz mindenből-kivéve gazdátlan kutyából belőlük kevesebb:)!!!!
2012. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én Szerbiából vagyok, de itt elég ramaty a helyzet...:S

Én pl. egy faluban élek, nem nagyon tudom, hogy a városokban, hogyan állnak a dolgok, de itt a faluban szörnyű. én normálisan tartom a kutyámat, de az emberek 95 százaléka nem...

Meg volt itt a közelben egy menhely féleség, ami kigyulladt, vagyis az asszony aki vezette magára gyújtotta, mert már nem birta fenn tartani..Az életben maradt kutyákat pedig az államnak kellett volna elhelyezni... és nos ők úgy oldották meg, hogy szét engedték őket különböző utcákon.. gratulálok nekik..

2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kedves Ági köszi a választ. Én is hasonlóan gondolkodom. Örülök hogy valaki egyetért abban hogy nem csak a saját országunkkal kell foglalkozni és igen is segíteni kell annak és olyan módon ahogyan tudunk.
2012. jan. 8. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!