Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie gazdik, ti milyen...

Westie gazdik, ti milyen nedves és száraz táppal etetitek a kutyusotokat?

Figyelt kérdés
Nemsokára megérkezik a 9 hetes westie szuka kiskutyám. Rengeteg infót, kerestem már az etetéséről, de nem tudom, hogy azok a típusok amiket gondoltam, jók-e és azokból is melyik fajtáját adjam neki. Royal Canin száraz tápról sok jót hallottam, nedves tápból esetleg Pedigree? :)
2012. jan. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

azt add a kutyádnak ami beálik neki , ha van arra pénzed hogy mindig royal-al etess akkor az jó lesz neki , bár tápból én az acanát,happy dogot és a prolapnt ajánlanám olcsóbbak és pl az acana jobb mint a royal..

szerintem konzervet majd egy kicsit később adj neki mivel még 9 hetes kutyát naponta 3x kell etetni de 1x-er be kell áztatni neki ,szóval majd 4-5 hónapos vagy attól idősebb korában adj neki konzervet.. ,de amúgy amikor konzervet veszek akkor az vagy peddigree vagy chappi de amúgy ha jó tápot kap akkor a konzerv nem is fontos.. én is max 1 hónapba 1-2x adok nekik mert imádják mellette mind két kutyám pro plan tápot kap


(egy 6,5 hónapos havanese-m van és egy 10 éves bichon frise-m)

2012. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2012. jan. 8. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ajánlhatok egy jó tanácsot a táppal kapcsolatban akkor MINDIG arra figyelj hogy a fehérje tartalom ne legyen túl magas!Nekünk több kutyánk is van(vannak kiállítási és hobbik is) de mindegyiknél azt tapasztaltuk hogy a magas fehérjétől előbb vagy utóbb ment a hasuk.Etettünnk Orijennel is mivel ez a legjobb táp,szerették is de a széklet állaga nem volt jó.Aztán kaptak Acanát is de de azzal is voltak gondok.A legjobbat akartuk de nem vált be,ettől neked még lehet jó de mivel fehér a kiskutyád és Westie igy duplán hajlamos a bőr irritációra és allergiára is igen hajlamos!ha lehet kerüld a csirkét inkább bárányos,halas vagy ami még nagyon jó a nyulas táp!ezekből se legyen szerintem 25%-nál több fehérje!És azt is nézd hogy a táp lehetőleg csak egyféle fehérjét és egyféle szénhidrátot tartalmazzon.így elkerülhető sok kellemetlen probléma ami helytelen etetésnél kialakulhat és sajnos manapság ki is alakul.nasit ne kapjon az asztalról.jutalom falatból is valami természetes cuccot kapjon pl.száritott hal bőr(az enyém is ezt kap néha és imádja). Remélem tudtam segíteni!Jó kutyázást és sok sikert a kis kutyához!Ja egyébként ha nedves kaját szeretnél adni neki akkor én CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A RENSKE PÁROLT ÉTELÉT AJÁNLOM!!!!!!!!!!!!Kitűnő összetétel és gyártási mód!!!És nem vizet kapsz az áráért.Az én kis testű kutyámnak 3 napig elég ha a szárazhoz keverem neki.
2012. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és még valami én Trovet nyúl és rizs tápját etetem.de a többi változata is jó.pl. kacsás,bárányos.
2012. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon sokat segítettél! :)
2012. jan. 9. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2012. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!