Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Tudnátok segíteni...

Mit tegyek? Tudnátok segíteni foxi ügyben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van két foxterrierem, egy kisfiú és egy kislány. 3és fél hónaposak.

Elég élénkek, mindennap foglalkozok velük, de még eggyel is nehéz tanulás mellett, nemhogy kettővel. Ha az egyiket bezárom, amíg a másikkal tanulnánk, elkezd vonyítani, és elvonja a másik figyelmét. Mit tegyek, szeretném őket megnevelni, és tanítani, de egyszerre kettővel nem tudok mit kezdeni.

Köszönöm a válaszokat!:)


2012. jan. 8. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg azt megtehetnéd, hogy hozzászoktatod a különléthez a kettőt, illetve még jobb, hogy amíg te az egyikkel, addig valaki más foglalkozik a másikkal. Nem muszáj tanítani azt is, lehet vele játszani...

Bátor vagy, hogy egyszerre két ilyen rosszcsontot bevállaltál! Sok sikert és kitartást hozzájuk!

2012. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy Foxi keverékem van meg egy Puli. Értem mire gondolsz ez a 2 is állandóan pörög.

Játssz a kutyával mielőtt tanulnátok. Kicsit mozgasd le őket. Aztán a nyugottabbat ne be zárd addig hanem kösd ki pórázzal úgy hogy láss a másikat.

Tanítsd a hevesebb kutyust. Majd aha végeztél a tanítással akkkor cserélj kutyát.


A másiknak meg néha közbe (amijik meg van kötve ha jól viselkedig tobálj egy két jutalom falatot vagy tápot.

2012. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik legyen kint a másik bent. Ha emeletes házban laksz az egyiket hagyd fönt a másikat vidd egy nyugisabb helyre. Èn 5 kutyát nevelek. :)

Ès nagy sikerem van velük:D

Fōleg a snaci keverèkkel: amit pl ma tañítok neki az h maradv ès a második próbára tudja:D

az agility a kedvence: pár napja tanítom neki ès úgy tudja h már versenyre is vihetnèm.:)

2012. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok a kutyáid még. Majd szépen hozzászoknak, hogy egyszerre csak eggyel foglalkozol.
2012. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kertes házban lakunk, és a hely, ahol el vannak zárva, míg én nem vagyok otthon, elég nagy. Szóval nem kennelben sínylődnek. A pórázos dolgot kipróbálom.

Igazából, amikor hozták őket, egyre számítottam, nem tudtam, hogy jön a másik is:D

Még egyszer köszönöm:)

2012. jan. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!