Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van 2 szukám és tüzelnek (az állatorvos tanácsára megvárjuk a jobb időt az ivartalanításra mert kinti kutyák).

És van egy kis tacskó mix az utcán (van gazdája de nem ismerjük, onnan tudom hogy nyakörve van és elég jó húsban is van). A szomszédnál (a házunk háta mögött) már csapás van mert ott akar átjönni az a kis dög. Az én kutyáimat be kell zárni a boxba hogy nehogy át jöjjön és gáz legyen (nagyon nem szeretnék kölyköket!).

A kérdésem hogy mit lehet tenni? szólni lehet az önkormányzatnak vagy mi??

13/L


2012. jan. 8. 16:21
 1/6 Akiteki ***** válasza:
Elvileg minden önkormányzat kapcsolatban van egy gyepmesterrel. A jegyzőt kell megkeresni, hogy intézkedjen.
2012. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a jegyző mit tesz? Mert azt nem szeretném hogy el altassák a kutyát.. :S
2012. jan. 8. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beviszik a gyepmesteri telepre, akár Te is bedobhatsz egy cetlit a T. gazdának, hogy az ebét ott átveheti. Talán utána jobban figyelni fog rá.
2012. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De a mostani tüzelést már talán kihúzzák a szukáid a boxban, aztán ivartalanítás után nem lesz ilyen gondod.
2012. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akassz a tacsi nyakörvébe egy cetlit, hogy zárják be a kutyát, különben rájuk hívod a gyepmestert (vagy sintért - hátha úgy jobban megérti).
2012. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kihúzzák már reméljük csak az a baj hogy sétálni se tudom őket elvinni csak ha vagyunk legalább 2-en egy aki távol tartja a tacskót meg aki a kutyákat sétáltatja.. :S

A nyakörvre cetlit meg ki fogom próbálni. :)

2012. jan. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!