Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljek egy Golden...

Hogyan neveljek egy Golden retriever keverék kutyust szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 11:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha még csak 8 hetes, gondolom a napokban hozhattad el. Ilyenkor fontos neki, hogy mindig legyen mellette valaki, mert hát hiányoznak neki még a tesói, anyukája :)
2012. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap került hozzám,de persze csak ideiglenesen míg gazdit találok neki. :/ Mert én sajnos nem tarthatom meg. De ameddig itt van szeretnék sokat foglalkozni vele.
2012. jan. 9. 12:58
 13/19 anonim ***** válasza:

:(

Hogy-hogy hozzád került és nem tarthatod meg? Mentett kutyus?

2012. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm adta át nekem mondván ő nem tarthatja meg. Hazavitte a napokban de ugye engedély nélkül. És mivel nagyra nő,és sokat eszik így nem engedték meg neki hogy megtartsa :S Vettem a bátorságot és elhoztam tőle én,de ugye itt is ugyanez a helyzet csak még plusz annyi hogy 12 állatunk van ezen a kiskutyán kívül. Ezért kell mielőbb gazdit találnom neki :/
2012. jan. 9. 13:13
 15/19 anonim ***** válasza:

Szegényke :(

Rendes tőled, hogy nevelgeted.

Merre laksz?

2012. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna hogy az utcára kerüljön,semmiféleképpen. A menhelyeseknek bár szóltam telefonon a kutya ügyében,mert azt hallottam hogy ott nem altatnak el kutyusokat ez Pécs-Misina-tetőnél lenne,de azt mondták csak sérült kutyákat fogadnak be :/ Így mivel ajándékba sem kellett senkinek,egy csomó mindenkit végig kérdeztem így nem én fogadtam be. Pedig oltási kis könyve is van. Illetve féreghajtva is van meg most majd 11.-én is kell. Egyébként én Nem sokkal Mohács után lakom. De ha más nem Pécsre még betudnám vinni ha vki befogadná. Te merre laksz?
2012. jan. 9. 13:52
 17/19 A kérdező kommentje:
Egy kicsit azt hiszem elírtam egy sort. Azt írtam nem én fogadtam be. Azt akartam írni hogy így én fogadtam be. Bocsi.
2012. jan. 9. 13:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Én székesfehérvári vagyok. Próbáld úgy esetleg, hogy csinálj a kicsiről egy fotót, töltsd fel facebook-ra, hogy gazdit keres és kezdd el megosztani! Sokan segíteni fognak szerintem.
2012. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát ezt a lépést már megtettem tegnap. Meg azt is hogy expressz.hun illetve jófogás.hu-n is fent van a hirdetés részletesen.
2012. jan. 9. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!