Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta ez a kis kutya?

Milyen fajta ez a kis kutya?

Figyelt kérdés

[link]


vagy hasonló kis méretű kutyusok nevei is jöhetnek


2012. jan. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Háát nem vagyok meggyőződve róla hogy ez a kutya valódi de ha igen akkor bolognese lehet szerintem.
2012. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
ez egy luxpup "kutya"
2012. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 maoamom ***** válasza:

[link]

Válogass...

Gyerekek, sokat láttam már de ezt a honlapot most találtam.... Ez valami borzasztó.

2012. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műkutya :D
2012. jan. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem igaz, hogy megérik a 2. életévüket... hihetetlen milyen barmok vannak. Inkább vennének a törpekutya helyett egy interaktív műkutyát.
2012. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kutya,ez csak díszállat.Agyontenyésztett,4lábú izé.Mondjuk én elfogult vagyok a mini és toy kategóriákkal szemben.Az igazi kutya tud önállóan enni,inni,normálisan lélegezni,futni és szaporodni....Sok manapság divatos "ebecske" ezekre nem képes segítség nélkül,csak azért vannak,mert sokan különlegességet keresnek és hajlandóak tízezreket fizetni értük.
2012. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!