Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összelehetne szoktatni őket?

Összelehetne szoktatni őket?

Figyelt kérdés
A kutyám nagyon barátságos, és arra gondoltam, hátha a tengerimalacommal jóba lenne. Ha a kezemben van rámugrik és nyalogatni akarja. DE nem tudom engedjem e neki. Kistesű keverék kutya. És ha leraknám akkor nem bántaná? mert lehet, hogy azthinné valami prédaállat, bár csak a madarakat szokta kergetni, meg a macskákat.
2012. jan. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem igazán ajánlanám, hogy rakd össze őket. Lehet, hogy nem bántaná a kutyus a röfit, de jobb félni, mint megijedni, szóval én nem hagynám őket együtt.
2012. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha úgyis erős a kutya vadászösztöne, ahogy írod, én nem kockáztatnám meg.

Én hozzá tudtam szoktatni a kutyáimat (az egyik terrier...), hogy mikor kint van a malac, ne bántsák, ha ott vagyok, de látom rajtuk, hogy ha a malac hirtelen mozdulatot tenne és futásnak eredne, akkor az ösztöneik erősebbek lennének a fegyelemnél. Nem merném őket egyedül hagyni.

2012. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megtiltod neki, hogy durván a malachoz nyúljon, akkor nem fogja bántani. Ha látod, hogy veszélyesen közelít hozzá, állítsd le, és csak akkor engedd oda, ha nyugodt és érdeklődő.
2012. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!