Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Becsepegtettem a kutyám...

Becsepegtettem a kutyám spot-on-nal. De hiába osztottam el rajta 3-4 helyre akkor is a szőrén is maradt, pedig közvetlenül a bőrére cseppentettem és most olyan zsíros hatású azon a részen, ő egyébként nagyon kicsi testű, nem lehet, hogy sok volt rá?

Figyelt kérdés
Normális, hogy ilyen marad a szőre? Hatott így a szer rendesen? Lehet most simogatni?
2009. máj. 24. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A spot-on kilóra van, rá van írva, hogy hány kilóra való.
2009. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, utána néhány napig olajosa szőre. Lehetetlen úgy a bőrre juttatni, hogy a szőr ne legyen olyan, hiszen szétnyitod a szőrét, cseppentesz, utána a szőr "visszacsukódik" a bőrre. Persze, hogy olajos lesz. Nem azért van ez, mert sokat tettél rá.
2009. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben van. És lehet most simogatni nyugodt szívvel?
2009. máj. 25. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Amíg látszik az olajos folt, én azt a helyet nem simogatom. Ha hozzáérek, akkor sincs semmi, úgyis mindig kezet mosok kutyázás után. Leszedni meg így nem tudok annyit, hogy a befolyásolja a szer hatékonyságát. Ja és fölösleges több helyre cseppentened, összekoszolod csak szegény kutyát (15 kiló felett kell két helyre), mivel beszívódik a bőrbe, bekerül a vérkeringésbe, a spot on nem külsőleg hat.
2009. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont azért tettem több helyre, hogy ne egy helyen legyen egy hatalmas olajos folt...

De akkor legközelebb egy helyre teszem csak.

Én nem minden simizés után mosok kezet, a kutyám a lakásban él, velünk, így néha kimarad, de most jobban figyelek rá, hogy egy kézmosás se maradjon ki.

Köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!