Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának kicsit zsíros...

Ha a kutyának kicsit zsíros lett a szőre akkor rosszul raktam fel a spot-ont?

Figyelt kérdés
Akárhogy igyekszem nem tudom csak a bőrére rakni, kicsit megy a szőr tövére is, aztán meg vakarja is meg minden...
2010. aug. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutya szőrös! Tehát nem tod elkerülni, hogy ne menjen a szörére, ha csak nem borotválod le azon a területen, ami felesleges, mert így is kifejti a hatását. Semmi féle képen ne mosd meg 1-2 napig, mert akkor elveszti a hatását. Nyugi, jól raktad rá!
2010. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól raktad rá, az enyémnek is olyan lett és én is azt hittem hogy rosszul csináltam. De nem, ez így természetes :)
2010. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a szőrre is fog egy kicsi kerülni, de ne egyben rakd rá hanem várd meg hogy egy kicsit beszivja és fokozatosan rakd rá és a nyaka felső részére ahol nem tudja vakarni vagy nem ér hozzá
2010. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!