Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, megbízható...

Mi a véleményetek, megbízható ez a kennel?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 10. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó kennelnek tűnik, import kutyáik vannak, járnak kiállításokra, a kutyáik gyönyörűek.
2012. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez alapvetően annak a függvénye, hogy milyen célra tartanád a kutyát. Ha kedvencnek szeretnéd, szerintem elég jó.

2012. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kennel, de azért nézzél körbe külföldieknél is.
2012. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ez egy nagyon megbízható kennel, amivel jól jársz. Remélem nemsokára lesz egy kutyosod!

:)

2012. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mailerdeamon ***** válasza:
Én nem vagyok a fajta szakértője, de ebből a honlapból nem derül ki, mennyire eredményesek a kutyáik. Lehet, hogy nem véletlenül...
2012. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cspapa ***** válasza:
14%
Aki honlapról kutyát akar választani, az vegyen a neten feleséget is! Vagy miért nem a vaterán? Menj el és nézd meg. Tegyél fel értelmes kérdéseket és meglátod arra mit és hogyan fognak felelni, az sok mindent elárul...
2012. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kiváló kennel és oda is vannak írva az eredmények nem h hobbira, tenyésztésre is kiváló lehet.
2012. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

a kivállóságát semmi nem mutatja pl. a kutyák pedigreeje sehol sem látható...küllemre sem szépek, generációk óta nem láttak szerintem japán akitát (akinek valóban japán ősei is vannak)

mindenesetre tenyésztőtől úgy vásárolunk, hogy elmegyünk megnézzük, informálódunk, leellenőrzünk mindent, és utána hozunk döntést-nem utolsósorban tanulunk egy kis kinológiát, elolvasunk legalább egy-két könyvet a témában pl.Dr. Szinák János könyveiből

2012. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs a pedigreet megtaláltam...úgyhogy aminek egy honlapon kell szerepelnie megvan...már csak meg kell látogatni őket:)
2012. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Sake No Uchi kennelben többségében japán vérvonalú,AKIHO törzskönyves akiták vannak,akiknek a szüleik,nagyszüleik Japánban születtek...Szerintem kiváló minőségű kiállítási kutyusok jó eredményekkel.
2013. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!