Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor ő milyen kutyus?...

Most akkor ő milyen kutyus? Képek lennt

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



Az a helyzet hogy ahonnan elhoztam a kiskutyát, azt mondták francia bulldog, de nem hiszem hogy az lenne, mert nem állnak a fülei.Sok ismerősöm szerint Amerikai Stafforshire Terrier lesz belőle. A lábai nagyon izmosak, mozgékony kiskutya, most 9 hetes


2012. jan. 12. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Kizárt, hogy francia bulldog legyen, hosszú az orra. Tuti hogy nem amstaff, mert ahhoz meg nem elég széles a feje. Ő egy rettentő cuki keverék kölyök, fajtát én majd csak idősebb korában tippelnék inkább.
2012. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is hasonlít a francia bulldogra, nem csak az, hogy nem állnak a fülei, de teljesen más a pofija. Valamilyen terrier keverék lehet.
2012. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem sem francia bulldog...

De nem is értem, hogy hihetted róla...

Na mindegy, attól még irtó cuki:)


Szerintem maximum közepes testű lesz.

Viszont az utolsó képen nem tudom, hogy csak a fotó csal-e, vagy tényleg ennyire dagadt a kutya?

Ha dagi, vissza kéne fogyasztani, mert az nagyon nem jó...


Szerintem nem is amstaff...


A feje most tényleg terrieres...


Pár hónap múlva jobban meg lehet majd ítélni, kiféle-miféle a kis gombóc.:)

2012. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elég pufinak tűnik a gyomra alapján. Kapott féreghajtót?
2012. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az h a feje nem elég széles 9 hetesen talán nem is baj,azén staffom 9 hetesen még ekkora feje sem volt,most meg gyöynyörű nagy és széles. Szerintem amerikai bulldog és pit keverék.
2012. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Bulldog keverék, de irtó cuki kutyus.:DDD
2012. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen., 3x is kapott féreghajtót, amúgy azótas már nem olyan pufók, az a kép 7 hetesen készült, most olyan mint az első képen, bár az is egy hete készült.:) köszönöm a válaszokat
2012. jan. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!