Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos labradoromat naponta...

6 hónapos labradoromat naponta min.6x viszem sétálni. Szinte kivétel nélkül minden alkalommal kakil is. Nem sok ez?

Figyelt kérdés
Teljesen normális a kakija. Utoljára este fél 10 felé szokott sétálni. Aztán reggel 8-kor. Mostanában viszont hajnali 4-5 körül felkelt, és le kell vinni kakilni. Naponta 3x kap még enni. Most akarunk áttérni a napi 2x-i etetésre. Szerintetek ez megoldja legalább a hajnali felkeléseket? Egyébként késő délutn és este felé szinte óránként le akar menni pisilni. Ez vajon normális? Délelőtt 4 órát is kibír, meg éjjel is sokat, tehát nem beteg és azért.
2012. jan. 12. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, mit kap enni. Azért ennyi széklet naponta elég sok.
2012. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom is most múlt 6 hónapos, múlt hét óta heti 2x eszik. Ő egy nap 3x-4x kakil. Szól egyébként mindig, hogy ki kell mennie, azért mentek 6x? Vagy van köztük olyan is, amikor csak úgy lementek?

Ja.. és még annyi, hogy kb. 2 hónapja az én kutyusom akkor kel reggel, amikor mi, utána is még mire elkészülődök stb, simán visszatart mindent. Nálunk akkor keltett ő, amikor hasmenése volt...

2012. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kölyökkorban az én
2012. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eukanuba-t eszik, száraz tápot. Semmi mást. Azért megyünk le ilyen sokszor mert kikéredzkedik. Általában miután jelez, kb. még félórát vissza tudja tartani. Nem akartam kínozni,de kipróbáltam, volt hogy az első jelzése után még egy órát kibírt. De délutántól nincs mese, vagy a pisi vagy a kaki miatt legtöbbször kb. 2 óránként le kell menjünk. Így 6 hónaposan azért ez már sok, ugye? MIt csináljak?
2012. jan. 12. 14:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Első sorban a napi kettő kaja. Aztán meg lehet próbálni másik tápot. Nem az Eukanubával van a gond, csak minden kutya másként reagál a tápra.
2012. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy hány kg a kutyusod és mennyi a napi adagja a Eukanubából?
2012. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21 kg, és mi naponta 400g-ot adunk neki.
2012. jan. 12. 14:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Hm.. Érdemes azon is gondolkodni, hogy mennyit hasznosít belőle, az én kutyusom most egyébként 28 kg, 30 kg-ig napi 415 gramm az adagja (Happy Dog).
2012. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, mit írtam :D

Szóval kölyökkorban az én kutyám is napi 3x kakilt (kistestű) de az utóbbi években beállt arra, hogy napi 1, max 2 kaki van. Ehhez persze az is kell, hogy megtaláld a tápot, ami a legjobb neki, és az emésztésének is.

Nem jó, ha ilyen sűrűn kakil.

2012. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Lehet, tényleg nem megfelelő neki az Eukanuba? Az az igazság, hogy kb. 4 hós koráig Pedigree-t kapott, viszont sok rosszat hallottunk róla, ezért váltottunk. Most egyelőre akkor 2x-i étkezés, aztán ha nem javul, megint váltunk. Melyik száraztápot javasoljátok labradornak?
2012. jan. 12. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!