Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon tenyésztenek...

Magyarországon tenyésztenek fáraókutyát? És mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudtommal egyetlen kennel van, és a kutyák ára milliós nagyságrendű. Továbbá olyan szerződésekkel és ügyvédi hercehurcával adják oda, hogy az már hajtépés. Azt is megszabják neked, mivel kell etetned, mennyit sétáltathatod egy nap, és ha luxuskörülményeket nem tudsz neki biztosítani, akkor visszaveszik.
2009. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..akkor azthiszem maradok más fajtánál.
2009. máj. 25. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a kennel neve? Weboldaluk van?

Azért a milliós nagyságrend kicsit túlzás nem?

2009. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem túlzás, az egyik ismerősöm egyszer utána kérdezett, 1200000Ft egy kölyök. Ráadásként ilyen feltételek vannak:

1.) Csak nemesfémből vagy nemesfém bevonattal ellátott (platina vagy arany) készült nyakörvet hordhat, nehogy allergia lépjen fel.

2.) Csak is 100% természetes anyagból (bőr, pamut, stb...) készült fekhelye lehet, szintén, hogy nehogy valami bajt kapjon

3.) Csak is szénsavmentes ásványvizet kaphat inni

4.) A napi kajájának 50% prémium minőségű vadhús lehet

5.) Csak lakásban tarthatod

Szóval ilyenek, azt hiszem, német tenyésztőtől kérdezte, halálra röhögtem magam, amikor beszéltük.

Mondjuk komolyan kell venni a dolgokat... Az óvatosság érthető, hiszen kb 2000 példány van a világban.

Jah és csak akkor hoznak le almot, ha már minimum 5 kölyökre a pénz le van perkálva.

Majd utána nézek a magyar kennelnek, de tuti van, egyetlen egy, és még csak egyszer voltak kölykeik. Emlékszem, valahol láttam is róluk fotót, bőrkanapén fekszik 3-4 fáraó kutya, egy plazmatévé előtt :D

2009. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Jajj tényleg. Talán az egyik Kutya újságban volt, de még elég régen. Beugrott a bőrkanapé:)

Hát ezért nem semmi... Komoly feltételek vannak.

2009. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a kanapés kutyus...de én szeretnék egy iylet miért ilyen bonyolult?:(

2010. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy fél millió.. de azért az se kevés pénz :D
2012. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!