Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon tenyésztenek...

Magyarországon tenyésztenek Kangal fajtájú kutyát?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Míg Magyarországon nem értenek a megfelelő állattartáshoz addig ilyen kutyát ne is tenyésszenek!Nem tudom itthon van-e de az utcánkba van egy,gyönyörű kutya de nagyon veszélyes!A gazdája vadász,külföldről vette 350 ezer Ft-ért!Félek is gyalog jönni menni!Nem szívesen találkoznék vele úgy hogy szabadon van!Pláne hogy vaddisznóval "harcoltatta"

Félelmetes jószág!

2010. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huhh nem gondoltam volna hogy ijen drága:D báár mig nem tömeg kutya addig jobb is de gyüjtök rá azt tuti nem megszerttem az ijen kutyát KANGAL:D:D
2010. júl. 3. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van egy Kangal kutyája 1200 euróért vette törökországból. Nagyon aranyos, barátságos, bár engem ülve képennyal, de nagyon édes, mint egy mackó :)
2010. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maskawa62 ***** válasza:
Igen egy tenyésztő van, az biztos, KÁJ-t is tenyészt!
2010. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!