Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. milyen árban vannak a...

Kb. milyen árban vannak a kutyasulik, kutyaovik? Függ, mondjuk a település elhelyezkedésétől? Alföld: Hódmezővásárhely

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok, itt a szegedi Kutya Klubban (tükör módszeres)az ovi 1000 Ft/alkalom, az első ingyenes, a tanfolyamok pedig (7 hétvége szombat, vasárnap másfél-másfél óra, egy hétköznapi napon minden héten pedig egy óra) 30 000 ft.
2012. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Egy magyar vizslám van, a hónap végén lesz 3 hónapos és 19-én kapja meg a 2. védőoltását.

Itt Vásárhelyen a Hód-Dog Center Kutyasuli van, csak most találtam rá, még nem hívtam fel, de gondolom az ovit ilyen összegben képzeljem el itt is. Úgy tudom, hogy az iskolát 7 hónapos korától lehet elkezdeni, szóval addig még van idő.

2012. jan. 12. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahova mi járunk ott 6500Ft a havi bérlet, az első alkalom ingyen volt, a napijegy 1500Ft és a 10alkalmas bérlet 10000Ft. Van olyan kutyaovi, ahol 4hónapos korig ingyenes, illetve egyéb kedvezményeket adnak. A közelben van még egy másik suli ott egységesen 1000Ft/alkalom, bérletre sincs kedvezmény. A tükörmódszeres iskolák olyan 30-40e ft/tanfolyam áron szoktak lenni (ez 3-4hét heti átlag 3alkalommal).
2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 hét a tükör sulis tanfolyam, igen, heti 3 alkalom, ha kell, több is lehet.
2012. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok kutyaiskolában a kutyaovi teljesen ingyenes.
2012. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!