Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyaruhákról...

Mit gondoltok a kutyaruhákról / kutyatáskáról /kutyacipőről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 16:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A kutyacipő úgy marhaság, ahogy van, azt, aki kitalálta, őt kéne belebújtatni. A kutyatáska lehet, hogy praktikus, de a kutya lábainak szerintem nem tesz jót, neki nem olyan a testfelépítése, mint pl. egy hajlékonyabb testű görénynek, a lábait tönkreteheti a testhelyzet (egy normális, masszív, formáját megtartó hordozó teljesen más).

A kutyaruha témát 3 részre bontanám:

1. hosszú szőrű kutyák, nekik szerintem semmilyen ruhácska nem kell (hacsak nem frissen műtött, sérült kutya, ami miatt óvni kell), ugyanis őket úgy alkotta meg a természet, hogy a bunda a hideg idő közeledtével télire vált, vagyis vastagabb lesz (ugyanígy működik pl. a juhok bundája is, nem véletlenül tavasszal nyírják meg őket, ugyanis télre hatalmas bundájuk lesz, ami nyárra már nekik nem kell, viszont az ember bölcsen rájött, hogy hasznosítani tudja)

2. vannak a normális kutyaruhák, ezek néha egy kis pulcsiszerű izék, ezekkel nincs bajom

3. vannak a fidres-fodros csilivili barbiebabaruha-szerű ruhácskák, azokat egy kutyára se adnék, ezek szerintem marhaságok, lehet, hogy látványos, de a kutya hasznát se veszi, és ki is nevetik

2009. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
23%
Az a baj, hogy jó dolgodban már nem tudod mit kezdjél magaddal meg a puncinyaló kutyáddal! vazze, GYEREKEK éheznek az országban, te meg ilyen szarságokon aggódsz! gratulálok! Igazi ember vagy!
2009. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
nyugodjál már le nincs kutyám de majd lesz és ezért érdeklődők mindennek utánaamit tehetünk kinött ruhák(emeber ruha) játékok azt mind elajándékozzuk a református hivatalnak h ők adják oda a szegényeknek miért kell mindig másban meglátni a szálákát magadéba a gerendát se veszed észre
2009. máj. 25. 20:58
 24/25 anonim ***** válasza:
nekem csivavám van és én igenis ráadom a kutyakabátot mert fázós tipus kirakod a hidegbe akár 10 percre megsem motszan és ha rajta van a kis kabát akkor szaladgál mert úgy érzi jól magát
2009. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

még anynit szeretnék hogy van olyan hely ahova csak táskába engedik be a kutyát hiába kistestű sés kézben van!

és énis a legegyszerűbb kiskabátot adom rá nem csili vili tök egyszerű fekete vizlepergetős

2009. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!