Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek majd milyen fajta...

Szerintetek majd milyen fajta kutyám legyen? (több lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek majd milyen fajta kutyám legyen? Úgy értem amikor majd egyedül fogok élni egy lakásban és amikor megyek dolgozni majd akkor az megvédje a házat...


Ezek a kutya fajták közül akarok választani:

2 Japán Akita inu, 2 Amerikai Akita inu, vagy 1 Japán Akita inu és 1 Amerikai Akita inu, 2 Border collie, vagy 1 Border colli és 1 Japán v. Amerikai Akita inu.

Szerintetek???:))


És a házba is szeretnék majd egy kutyát.

1 Jack Russel Terrier vagy 1 Törpe spitz-et.

Szerintetek???:))


Írhatok még kutya fajtákat ami persze kint lenne az udvaron de néha bent is lehet majd a lakásban.

Még ezeken a kutya fajtákon gondolkoztam el.:

2 Rottweiler, 2 Dobermann, 2 Puli, 2Németjuhász


18/L

Köszi előre is a válaszokat!:)


2012. jan. 13. 18:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg még a Westie is szóba jöhet.
2012. jan. 13. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kintre: Labrador, Német juhász, Golden retriver és Border collie. Nekem van labradorom, és nagyon jó szép kutyának tartom. Német juhász keverékem meg rengeteg trukkot tud, tehát ha szeretnéd, hogy konnyen tanuljon német juhászt ajánlanék.

Benti: Westie, Yorksir.... Nekem a nagyobb kutyák jobban tetszenek, és azok, amelyek foleg kint vannak.

2012. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem német juhász.
2012. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem most van 1 Border collie kutyám nagyon okos kutya.(A világ legokosabb kutyája, ha nem hiszed le írd be a google-ba h Border collie a világ legokosabb kutyája.)


max.3 kutyám lesz 2 kintre és 1 bentre.

A golden retvieről azt hallottam h nem ugat sokat, labradoról nem tudok semmit mindjárt utána olvasok, Német juhász az jó meg a Border collie. Yorki az nem tetszik.:)

Köszi a választ!:)

2012. jan. 13. 18:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Hahó valaki!!!!!:)))
2012. jan. 13. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem három Boxerem és egy staffor kint és bent. Igaz négy kutya négy lábát macerás megmosni, hogy ne sározzon mindent össze . De imádom öket. Minden fajtának mások az igényei. Ezt hogy oldod meg? Ezt gondold át mégegyszer.
2012. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsanett008 ***** válasza:
Jack Russel terriert semmi képen nem ajánlanék lakásba. Nagyra is nő ahhoz és igen csak hiperaktív is hozzá. Én a német törpe pincsert, csivavát ajánlom. Nekem van csivavám,pincserem és Jack russelem is. Személyes tapasztalatból ezeket tudom mondani:)
2012. jan. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. jan. 16. 16:10
 9/10 anonim válasza:
ez nem szerepelt amit leírtál de szerintem házba shih tzu-t!ezt nézd meg így néz ki egy shih tzu [link]
2012. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike.:)
2012. jan. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!