Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tudni a párzás...

Mit lehet tudni a párzás utáni szuka magyarkuvaszról? Meddig tart a vemhessége?

Figyelt kérdés
Kell-e előtte valami extra kaját adni neki, vagy jó a normális is? Mennyi idős korától lehet egyáltalán kölyke? És ha szül, a gazdájának mit kell tenni? Kell valamit segíteni neki, vagy tudja a dolgát? Mekkora az esélye a komplikációnak szülés közben? Kb hány kölyökre lehet számítani? Főképp olyanok válaszát várom, akik tapasztaltak e téren! Köszönöm! :)

2012. jan. 13. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
hát több kaját kell neki adni,1.5éves korától lehet kölyke,nem kell semmit csinálni csak akkor, ha nem bírja megfialni,kb:2-7kölyök születik.
2012. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
utolsó vagyok. miért ne szaporíthatnál?csak beszélnek ezek marhaságokat otthon meg sorra fialtatják a kutyákat.szerintem nyugodtan szaporíts
2012. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Mert a kuvasz állomány a sok r.hadék, mocskos szaporító miatt már így is kritikus. És csak azért, mert te (hisz az ember mindig magából indul ki) sorra fialtatod szerencsétlen kutyáidat, gondolom csak azért, hogy egy kis plussz pénzhess juthass és abból megvedd a legújabb kedvenc ruhádat vagy játékodat vagy telefont, attól még mások nem olyan undorítóak mint te, vagy a kedves kérdező!

Egyébként a másfél éves kutya tudod, milyen fiatal? Még szinte kölyök. Két, de inkább három évesen lehetnének ELŐSZÖR kölykei egy szukának. És így is undorodom attól, hogy a menhelyek zsúfolásig tele vannak az ilyen ostoba és primitív emberek miatt, mint te. Múltkor találtam egyik barátommal egy jól láthatóan kóbor kutyát, hívtam a menhelyet és mondták, hogy hozzájuk nem fér be már, mert két nappal korábban hozott be egy kedves szaporító tizenakárhány kölyköt, mert nem tudta őket elpasszolni.

2012. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
58-63 nap!!!
2012. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!