Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy Szibériai Husky szuka kutyusnak? Segitetek választani?

Figyelt kérdés

Lesz majd egy ilyen kiskutyám, ha minden igaz.:)

Fekete-fehér vagy szürke-fehér szinű lesz és szuka.

Az én eddigi kigondolt neveim:

Fagyi,Szibi,Happy,Daisy(Dézi),Kiara,Akira,Kira,Hiro,Whisky:D,Cassie,Akela.

Ezek közül nektek melyik tetszik?:D Vagy ha tudtok valami újat akkor azt is mondjátok.:)


2012. jan. 9. 15:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy van már egy szuka Husky kutyusom az ő neve Maya.:)
2012. jan. 9. 15:26
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is van egy gyönyörű husky szukája, azt a kutyát úgy hívják hogy Shila (Síla).
2012. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

Fagyi: inkább kistestű fehér kutyára illene a név, túl lekicsinylő egy ilyen szép nagy kutyához. Túl "cuki" név.

Szibi: egész jó, de nekem a Szibill (l-el a végén) jobban tetszik, hiszen valódi női név (külföldön).

Happy: Túl "amcsis", ha már Happy, akkor legyen inkább Boldog. Amivel meg az a baj, hogy egy barna keverékre inkább képzelek egy ilyen mókás nevet, mint egy Husky-ra.

Daisy: szintén túl amcsi. Nekem nem tetszik.

Kiara, Akira, Kira, Hiro, Akela: jó kis "farkasos" nevek, de elég gyakoriak, minden második kutyát így hívnak mostanában. Ettől függetlenül szép nevek, nekem tetszenek.

Whiskí: lerágott csont, italnevet adni a kutyának a Tequila és Bonetti idején jópofa volt, ma már uncsi és elcsépelt. És nem is illik a Husky-hoz.

Cassie: szintén amcsis, nem tetszik. :-)

2012. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem az "amcsisságától" függetlenül a Szibill név tetszene a legjobban. :-) Meg a farkasos nevek, amiket felsoroltál.
2012. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy irtál, tetszik a Shila név.:)
2012. jan. 9. 15:33
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.:) A Szibill is jó, nah aztán csak tudjak dönteni, de majd a személyiségétől is függeni fog, csak azért legyen pár ötletem is.:)
2012. jan. 9. 15:34
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem a te neveid közül az: Akira, Kira, Whisky


Szerintem jó név még a Tekila

2012. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is Shila legyen, nagyon szupi név, és a Mayához is illik:)
2012. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem is szuka Huskym van és minő véletlen Cassie a neve:)
2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a Whisky kicsit poénos lenne, mivel én nem iszok alkoholt meg nem is szeretem, erre sétálnék egy Whisky nevezetű Husky kutyussal.:D
2012. jan. 10. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!