Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szabad felvinni a...

Kutyát szabad felvinni a buszra? Ha igen akkor kell szájkosár is?

Figyelt kérdés
Egy csivava keverékről lenne szó.
2012. jan. 14. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen kell, és van külön kutyáknak szóló jegy is. Mindegy hogy mekkora ugyan azok a szabályok. Bár jobban szeretik ha hordozóban van de nyilván nem hordassz magaddal állandóan egy hordozót.
2012. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Annak is kell szájkosár.igen
2012. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, szabad. Elvileg ölebeknek nem kell se jegy, sem szájkosár, de nekem már mesélték fressnapfban, hogy kedves buszsofőr kért szájkosarat csivavára is. A gond, hogy tudomásom szerint ilyen méretben nem csinálnak szájkosarat.
2012. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Attól hogy csivava keverék még elég nagy, és annyira hogy nem fér be egy kuyatáskába.
2012. jan. 14. 20:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, Szegeden lakok, máshol lehet, hogy mások a szabályok.
2012. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én Nyíregyháza mellett lakok.
2012. jan. 14. 20:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Elméletileg szájkosár és póráz kötelező. Csivava méretében nincs szájkosár, de egy rongydarabbal be tudod neki kötni a kis pofáját. Nekem staffordom van. Találkoztam már olyan buszvezetővel is, aki jegyet kért, de volt olyan is aki azt mondta, hogy menjek vele hátra, aztán jolvan.
2012. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mennyi egy jegy nekik?? És mit mondjak amikor a sofőr felszálltam a buszra?? Azt hogy "A kutya is velem jön és jegyet szeretnék kérni"? Vagy valami ilyesmit?
2012. jan. 14. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:
hát,én már láttam olyan,hogy megkérte egy pasas a sofőrt,hogy hadd hozza fel a (egyébként nagy termetű kutyusát) a buszra,és nem volt rajta szájkosár,mégis felengedte. bár vagy 2-3 megálló múlva leszálltak és a kutya olyan cuki volt,egész végig csak ült,tök csöndben,és nézelődött :P
2012. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó am te hol laksz??
2012. jan. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!