Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam hozzá?

Hogyan szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves labrador kutyám. az a probléma, hogy nem tűri a szájkosarat. Sétáltatni sétáltatom rendesen, de most rendelték el a városban, hogy kötelező a szájkosár is a a sétáknál. A kutyám egyszerűen nem viseli. lerángatja magáról. A másik probléma, hogy néha oda-odakap, tehát még fontosabb lenne a szájkosár
2011. nov. 5. 08:30
 1/2 Akiteki ***** válasza:

Ráteszed és elindultok. Ha vakarja, rászólsz. Ezt naponta eljátszod és egy hét alatt meg fogja szokni.

Gyakorlásképpen akár otthon is ráteheted. Én így szoktam.

2011. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hovarju ***** válasza:

Én úgy szoktattam hozzá, hogy először csak hagytam, hogy szaglássza, aztán tettem egy falat kaját a szájkosárba, és hagytam, hogy megegye belőle. Amikor már bátran beledugta az orrát, akkor ráraktam. Először csak rövid időre, aztán egyre tovább. Mikor szájkosárban volt és nem babrálta, megdicsértem.

Igy talán kicsit macerás, de nálam bejött, most már önként dugja az orrát, ha rá kell adni. :-) Igaz, én csak utazáskor használom.

2011. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!