Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudnátok valamilyen...

Nem tudnátok valamilyen tippet adni hogyan vegyem rá a szüleimet egy golden retriever kutyusra?

Figyelt kérdés
14 múltam, jó nagy kertünk van. Már kicsi korom óta puhítom őket egy kutyáért. Kérlek segítsetek!
2012. jan. 15. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi az indok, amiért nem akarnak venni?

Nem olcsó mulatság kutyát tartani és nagy felelősség is.

2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyagilag nem lenne gond, és már kis korom óta gyűjtöm róla az infókat. Szerintem van elég felelősségem is.menne.
2012. jan. 15. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Am, nálam nem volt ilyen gond, úgyhogy nem tudok bizots tapasztalatokat mondani, de,ha nagy a kertetek szükség van egy örzővédőre :) szerintem ez be kell váljon :) a szomszédom is úgy győzte meg a szüleit,hogy egyszer ellopták a szánkót és akkor vették rá magukat,hogy keel ide egy kutya :) vagy volt már olyan is,hogy ez egyik barátnőmnek sem engedték,hogy kutyát tartson és megetszett neki egy kutyus a menhelyen(kölyök) és hazavitte, akkor a szülei már anyira megsajnálták a csöpséget,hogy megengedték,hogy maradjon :) ha ez sem segít akkor vidd a szüleidet egy kenelbe és mutazsd meg enki a kölyköket, ha az nem puhítja meg őket akkor nem tudom,hogy mi segítene :)
2012. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem attól is tartanak,hogy majd megunod és majd ők kell foglakozzanak a kutyákkal, győzd meg őket,hogy te igenis szeretni fogod és nem kell a szüleid foglakozzanak vele, mert te megteszed majd helyettük :)
2012. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
arra vedd rá a szüleid,hogy ne goldent hanem olyan fajtát vegyetek ami nincs túl tenyésztve!!!!! a mai állomány botrány a goldennél,NEM AJÁNLOM..(ez csak az igazság:))
2012. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válszokat. Szerintetek akkor milyen fajta lenne jó?
2012. jan. 23. 18:43
 7/10 Cspapa ***** válasza:
én előbb eljárnék egy kutyaiskolába, ahol megismerkedhetsz egy csomó fajta kutyával, és a szüleid is látják, hogy komolyan érdekelnek a kutyák és teszel is érte, nem csak ígérgetsz, mint egy kamasz... Akinek nem inge ne vegye magára!
2012. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Goldent csak ebből a kennelből vegyél! Nekem goldim van, és elég hamar sikerült rávennem a szüleimet.

Első lépés: mutass róla képeket.

Második lépés: készíts listát, hogy hogyan gondoznád a kutyust (naponta séta, te eteted, naponta fésülés, havonta fürdetés..stb.)

Harmadik lépés: Nézz ki egy éppen eladó kiskutyát és vedd fel a kapcsolatot a kennellel.

Negyedik lépés: Bociszem. Más nem működik. Hisztit kerüld, attól olyan éretlennek tűnnél.

Sok sikert! :)

2012. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szaporítótól ne vegyél goldent az a link..... kidobtak 3 shining goldos kutyát..jó "tenyésztő" kedves kérdező,írj üzit és elmondom az egészet hogy volt.. ez a tenyésztő CSAK PÉNZRE MEGY.. 200.000 ft ért adja el..mindenhova elutazik abból a pénzből..hihetetlenül sokan panaszkodtak rá,hogy milyen rossz.meg hát..

írj üzit és elmondom :) !!!

2012. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mellesleg... a shining gold-os nő az szaporító.
2012. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!