Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudassam vele, hogy én...

Hogy tudassam vele, hogy én vagyok a főnök?

Figyelt kérdés
VAn egy eléggé domináns kutyám(kan). Amikor kimegyünk sétálni, elengedem, és ha szólok neki, hogy jöjjön ide, vagy álljon meg, akár fejre is állhatok neki, mert nem érdekli őt, hogy ott vagyok. Ez normális? Amikor meg bent vagyunk udvarban, tanítom, ül, le, marad megcsinálja. De kint nem. Hogy érjem el, hogy megadja magár nekem?
2012. jan. 16. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is ha nem szeretnéd pároztatni jót tenne az ivartalanítás. Mivel a kutyád a főnök, csak akkor hallgat rád amikor úgy tartja a kedve. Adok vázlatosan néhány tanácsot, de figyelmedbe ajánlok két csodás könyvet: [link] ; [link]

- Az alvóhelyét rakd ritkán látogatott helyre.

- Mindig menj be előtte az ajtón.

- Ha sétánál megelőz, fordulj meg azonnal! Meg fogja érteni, hogy te vezetsz.

- Ne engedd mindig sétánál, hogy szaglásszon!

- Ne adj neki enni ha kunyerál!

2012. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ivartalanítani nem szeretném, de az egyik könyvet biztosan megveszem!! köszönöm!
2012. jan. 16. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

megpróbálhatod azt is ha a kutyának evés ideje van akkor a tápot kiontod a táljába a tápot letakarod alufóliával ráteszel kenyérdarabokat és amikor a kutyus is lássa megeszed előle utána leveszed a fóliát és odaadod a tápot neki

ez azért jo mert a farkosoknál is a falkavezér eszik először

2012. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jutsz zöldágra a mostani tanácsokkal, írjál újra ide:))
2012. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!