Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék segíteni a...

Hogyan tudnék segíteni a menhelynek?

Figyelt kérdés

A békéscsabai menhelynek szeretnék segíteni, mert nagyon rájuk férne. Sajnos pénzem nincs, hogy azt adjak, de mégis hogyan segítsek?

Tőlük fogadtam örökbe a kutyámat. De anya többet nem enged örökbe fogadni. (Bár az ideiglenes örökbefogadásról még nem beszéltünk.)

Tippeket, ötleteket kérnék!


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oRUyB..



16/L


2012. jan. 16. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ha pénzed nincs önkéntes munkával...de szerintem a pénz/táp lenne legnagyobb segítség..
2012. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük. Rendszerint igen hálásak az önkénteseknek, akik takarítani és kutyát sétáltatni járnak oda.
2012. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úgy értve nincs pénzem, hogy azt konkrétan nem tudok adni. De kaját még lehet tudnék venni. Meg eszembe jutott pl a szalma a kutyáknak az ólba. Az jó?

Önkéntesnek nyáron megyek.

Ha vinnék kaját, kb mennyit? meg még mit lehetne?

2012. jan. 16. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A csabai menhelyre nagyon szeretnek kijárni az önkéntesek. Biztos jó kis csapatot találsz ott. A kutyusok meg boldogok lesznek egy kis simitől, sétától.
2012. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az adományoknak nincs felső határa, annyit adsz, amennyit tudsz. Esetleg összeüthetsz pár kutyaházat. Takarók, rongyok, törölközők, bármi jól jön, ami a kutyák körül szükséges lehet.
2012. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kutyaólat sajnos nem tudnám hogyan elvinni. Akkora kocsi nincs.. =(

De a takarók és ezek jó ötletek. Köszi! :)

2012. jan. 16. 17:19
 7/8 Zsanett008 ***** válasza:
Pokrócok, ruhák, törölközők, kutyajátékok. Itt felénk ilyeneket szoktak adományba adni és én is ilyet vittem Kecskemétre. Illetve ahogy mondták szívesen fogadják az önkénteseket.
2012. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többféleképpen is tudsz nekik segíteni. Ha anyagilag nem is, de a kutyák igénylik a szeretetet, gondoskodást, ami ugye nem kerül pénzbe. A szalma szerintem jó lesz, de előbb egyeztess a ottaniakkal, hogy belemennek-e. Vagy szervezhetsz a sulidban, barátokkal, barátnőkkel is összefoghattok. Összeadtok mindannyian egy kis pénzt, és tápot vesztek, vagy ami kell. Minél többen vagytok, annál olcsóbban megússzátok.
2012. jan. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!