Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki volt már a Zsolcán állator...

Kondisarc kérdése:

Aki volt már a Zsolcán állatorvosnál mi a tapasztalata, rendesek a dolgozók és szépen végzik a munkájukat?

Figyelt kérdés
A kutyám fülét szeretném ott kupíroztatni azért kérdem.Tényleg csak olyanok írjanak akiknek már van tapasztalata.Köszönöm!:)
2012. jan. 16. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kupírozást nem csináltattunk ott, de alapvető tapasztalatom az, hogy rendesek, kedvesek, viszont mindennek igencsak elkérik az árát.

Szerintem a kupírozást is szépen megcsinálják, viszont ha beteg a kutya, vagy egyéb baja van én az Állatkórházba mennék. (Major utca 104.) Lengyel doktor nagyon jó.

2012. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommented.Igen tudom, hogy jó az állatkórház, már voltunk ott oltáson:)szimpatikusak és értik a dolguk, zsolcára én is csak azért szeretnék menni mert máshol nem nagyon vállalnak fül kupírozást mellesleg már más is ajánlotta hogy ott szépen meg csinálják
2012. jan. 16. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Aha, azért mondom, biztos szépen elvégzik:)
2012. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Későn írok de én minden állatomat mindig oda viszem. Nagyon aranyosak és igazi állatorvosok, őket érdeklik, hogy mi van az állatokkal. Nagyon szeretem őket :)
2013. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem értek egyet, egyáltalán nem kérik el semminek az árát, legalábbis nálunk, mikor sűrűn vittük a kutyákat betegség miatt, csak a beszerzési árát kérték el a gyógyszereknek, hasznot nem raktak rá, egy forintot sem. Valószínűleg együttérzésből. A mai napig adnak sokszor kedvezményeket..
2014. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!