Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van köztetek itt olyan,...

Van köztetek itt olyan, akinek Babéziából meggyógyult a kutyája?

Figyelt kérdés

Mennyi idő kellett hozzá? Teljesen olyan lett, mint előtte, vagy már ne számítsak erre?

Időben elvittem orvoshoz, és kapott is jó pár injekciót rá, de attól még aggódom érte!


2012. jan. 17. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, tökéletesen meggyógyult. Este már kedvetlen volt és csak ímmel-ámmal evett, reggel már nem is evett, megmértem a hőmérsékletét és lázas volt, délután 3-ra a rendelés kezdetére pedig az állatorvosnál voltunk. Megkapta az imizolt és este már rendesen evett. Másnapra semmi baja sem volt.
2012. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm golden retrievere, tavaly is, és tavaly előtt is... Semmi baja nincs, ha időben kezelik, és túléli azt a néhány kritikus órát, napot, akkor utána már nem lesz baj:)
2012. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Akiteki ***** válasza:
100%

3 kutyám is volt babéziás.

Megkapták a 2 imizolt és 2 nap múlva olyanok voltak, mint újkorukban.

2012. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bíztatóak!Az én kutyusom hyperaktív amúgy, úgyhogy nagyon érzem a különbséget!REmélem újra önmaga lesz, mert én rosszcsontnak szoktam meg!
2012. jan. 17. 15:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Sajnos nálam volt akit elvit :(

3 napig volt az állatkórházban folyamatos infuzión, de nem élte túl ...

2012. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
talán későn lett felfedezve a betegség!
2012. jan. 17. 15:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Tenyésztőm behozott egy kutyát külföldről és ő lett babéziás, semi baja nem lett kb 3 hét volt talán. Azóta már multichampion és az én és az ő kutyáját is befedezte. Szóval semmi gond nem adódik.
2012. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hú de jó! :)
2012. jan. 17. 16:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk az egyik Beagle kutyusunk lett babéziás és nagyon nehezen viselte, még 1-2 hónap múlva sem volt teljesen jól. De mára már kutya baja szerencsére.
2012. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2 kutyám volt babéziás, mindkettő meggyógyult belőle. Bár igaz, mindkettőnél elhúzódó jellegű volt a fertőzés, tehát nem az a gyors lefolyású, ami olyan gyakran halálos. Kaptak egy Imizolt, az egy csodaszer, hidd el. Tökéletesen meggyógyulnak belőle, nem maradnak se szövődmények, se semmi, de azért nem árt vigyázni. :)

Remélem, hamar jobban lesz a kutyád!

2012. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!