Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westi szagtalan és szőrét...

A westi szagtalan és szőrét nem hullató fajta?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a trimmelése és milyen gyakran kell ezt elvégezni? Otthon is végezhető, megtanulható?
2009. máj. 26. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Mint minden kutyának, a westie-nek is van valami szaga. A szőrét nem nagyon hullatja, mert terrier. Én inkább azt ajánlanám, hogy kozmetikus trimmelje meg először és esetleg kérd meg, hogy mutassa meg neked hogy kell és legközelebb te is eltudod végezni. Trimmelőkés szükséges hozzá.
2009. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Szagtalan kutya nincs. A Havaneser-re is azt mondják, erre a miénk olyan büdös, hogy meg kell tőle dögleni. Pedig rendesen van ápolva.:S
2009. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Akkor a havaneseddel vmi gond van (bűzmirigy talán?). Nekem 2 van, még 3 hónap nem fürdés után sincs szaguk, plusz ismerek vagy 10-15 másikat, és soha nem büdösek.

Amúgy a westie tud büdi lenni, mert neki van aljszőre.

2009. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs bűzmirigy baja. Ki is vizsgálták rendesen tetőtől talpig és semmi. Egyszerűen büdös a bőre, semmit nem tudnak vele kezdeni, pedig egy neves klinikán voltunk vele.:S
2009. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Értem, sajnálom:(

De általánosságban elmondhatjuk hogy a havanese szagtalan kutya (mondom, ismerek vagy 10-15öt az én saját kettőm mellett).

2009. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem is egy havim van, ő teljesen baba illatú, olyan mint egy baba. Csak érdekelt a westi, mert sok embertől hallom, hogy szsgtalan meg nem hullatja a szőrét, de mikor nézelődtem és westit néztem, messziről bűzlöttek szegények!

Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!

2009. máj. 27. 10:16
 7/9 anonim ***** válasza:

A "szagtalan" és a "nem hullatja a szőrét" nagyon jó hirdetési reklámszlogenek.

Minden kutyának van több-kevesebb szaga és váltja a szőrzetét. (még a meztelen is). Ergo, minden kutyát ápolni kell, ne legyen szagos, és ne legyenek szőrcsomók utána ahol fekszik.

2009. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de azért nem mindegy a fajta, nagyon nem!!!
2009. máj. 27. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

az bűzlik amelyiket nem ápolják.

nekem is westie-m van és eddig mindenki csodálkozott h hogy hogy ilyen jó illatú..

hát használok ezt-azt:)

nem fürdésre értem:)

2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!