Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az az agility?

Mi az az agility?

Figyelt kérdés

Sokat hallom kutya témában de nem tudom mi az (annyit sejtek h vmi tanítás vagy ilyesmivel kapcsolatos :D )! Nemsokára kutyám lesz és szeretnék minden infót tudni (még esetleg ami rá nem is tartozik)!

Légyszi aki tudja mondja meg nekem!

Előre is köszi!


2012. jan. 18. 14:22
 1/8 Akiteki ***** válasza:
JFGI: [link]
2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, esetleg vkinek van valamilyen tapasztalata?
2012. jan. 18. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Én agilityzek a kutyámmal. Egyre jobban megy neki, nagyon jó energialevezetés, arról nem is beszélve, hogy kutyának gazdinak egyaránt kikapcsolódás, és sokat segít az összhangon is. :)

Milyen kutyád lesz? Elvileg bármelyik kutyával lehet sportolni, bár vannak olyanok amelyeknek nem ajánlott, vagy nem lenne benne kiemelkedő. Mondjuk egy mopsz sose lesz sportbajnok. :D

2012. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olyan erős kapcsolat lesz a kutya-gazda között hogy csak na. gondolj bele méterekről irányítod póraz nélkül csupán a hangoddal és test jelekkel! és a legjobb, hogy minden kutya alakalmas rá ,mert ez a sport levezeti az ösztön energiáit. ahogyan a farkasoknál a falkaver irányította a falkát vadászat közben így irányítod te a kutyákat. az agility nem csak sport de engedelességi feladat egyaránt. Érdemes kipróbálni, csodát művel a kutyákkal,a kapcsolatook pedig olan lesz mint még soha!Én egy yorkival agilityzek szerintem ez mindent elárul;)
2012. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*falakvezér:)
2012. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat :) sztem én is el fogom kezdeni :)
2012. jan. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!