Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek nem ismerős a helyzet?...

Nektek nem ismerős a helyzet? Ötlet?

Figyelt kérdés
A kutyám tüzel. A kan kutyák (2-3) pedig a kapunk előtt vannak majdnem egész nap, és egyébként falun élek. Már most tüzel negyedszerre és még egyszer sem csinálták ezt csak most. Mit kéne csinálni hogy ne szokjanak ide?! Ja és persze a szuka kutyám pedig egész nap nyüszög a házba, mert ki akar menni, hogy kapunk keresztül szagolgassák egymást meg stb. Köszönöm a válaszokat!!
2012. jan. 18. 21:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A kanok nem fognak "odaszokni", amint elmúlik a tüzelés, elmúlik a varázs is. Addig meg úgy ügyelj a kutyád minden lépésére, mint egy őrangyal.

Az ivartalanítás pedig, bár sajnos drága mulatság, mindenképpen ajánlott. Hosszú távon kifizetődő. Sok állatorvosnál lehet részletben is fizetni.

2012. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is menhelyes volt, és kölyökként került hozzám. Nem volt ott sem szerződésbe foglalva az ivartalanítás. Viszont nagyon rendesek voltak, mert amikor első tüzelése volt, beszökött hozzánk egy kan kutya, én meg féltem, hogy baj lesz. Írtam a menhelynek, mert pénzem nem sok volt, és az ő nevük alatt, kedvezményesen vihettem ivartalanítani. Beszélj velük, hátha tudnak segíteni.
2012. jan. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A Zöld zebránál most chip+ ivartalaníttatás alig haladja meg a tízezret. (a chip ingyen jár az ivartalaníttatáshoz.)


nézegess hasonló akciókat, ha ez nem felel meg...

előbb-utóbb meg kellene ejteni a műtétet úgy is...


a részletfizetés is nagyon jó ötlet!


amúgy érdemes több dokinál megnézni az árakat, mert n ismerek olyat, akinél 20.000 egy 10 kilós kutya műtétje, meg olyat is, akinél 8.000

(ráadásul az olcsóbb doki sokkal jobb is!)


merre laksz?

Biatorbágytól messze?

2012. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!