Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koruktól kezd...

Mennyi idős koruktól kezd szélesedni a Stafforshire Terrier kutyák feje?

Figyelt kérdés
Nekem egy 4 hónapos, kan kutyám van.
2012. jan. 19. 10:49
 1/9 A kérdező kommentje:
*Staffordshire
2012. jan. 19. 10:50
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elsősorban az izmoltságától függ. Tehát minél többet rág, annál erősebbek lesznek a pofa és fej izmai, annál szélesebb kinézete van. (Ezért szokta a sok barom faágakról lógatni a kutyáját, hogy jó brutál kinézete legyen, míg be nem gyullad az összes rágóizma szerencsétlen állatnak.)

De négy hónapos még nagyon kölyök, majd az ivaréréssel párhuzamosan kialakul az a széles, masszív csontozat, ami a kan kutyákra jellemző.

2012. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 19. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
A miénk most lesz 7 hónapos. Az elmúlt másfél, két hónapban kezdett látványosan szélesedni, megváltozni a pofija. Nem lógattuk sehonnan, mert nem tesz jót neki. Huzi-huzisat játszunk vele, mert azt szereti, de akkor sem azon van a hangsúly, hogy minél jobban megrángassuk szerencsétlent. Amúgy azt szokták mondani, hogy másfél éves koráig változik. A végén már nem nagyon nő, csak megformásodik.
2012. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha valakit esetleg érdekel tudok az enyémről mutatni képet. :)

Én sem lógatom, maximum a lyukas focilabdára rá harap és úgy húzom.

2012. jan. 19. 11:50
 6/9 compactegon ***** válasza:
legfőképp a genetika tehet róla. ismerek és napi kapcsolatban vagyok 6-8 staffival (vagy pit-tel), egyik sem hasonlít a másikra.
2012. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a kép. :)

A 7hónapos staffi fiú gazdija

2012. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha egy mail címet adsz, küldöm.
2012. jan. 20. 11:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Az én kutyám faj tiszta szülőktől származnak, annyi, hogy az anyjának nincs olyan széles feje mint az apjának.
2012. jan. 24. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!