Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stafforshire Bullterrier....

Stafforshire Bullterrier. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

igazából a kutyáról minden jöhet amit nem lehet a tipikus kutyakönyvekben olvasni. (Főleg azok válaszát várom akinek van vagy volt ilyen kutyája.)

És még 1 kérdés: most születő Staffi kiskutyák?

mert én egyről tudok hogy most 22. én fognak születni kiskutyák csak jólenne tudni többet. ( Molnár Imre a tenyésztő neve)

előre is köszönöm


2010. ápr. 19. 21:42
 1/6 anonim válasza:
Nekünk volt. AZért kaptuk, mert az előző gazdája nagyon csúnyán bánt vele, kellett egy hely, ahol szeretik. Na mi szerettük is nagyon, el is lett kényeztetve. Okos, és ragaszkodó kutya, csak olyanokkal volt agresszív, akik fenyegetően léptek föl vele (vagy velünk) szemben. Amikor már nem rettegett, azt hitte, ő egy öleb, és mászott az ölünkbe (egy majd 30 kilós kutyától ez nagy élmény). Mindenesetre a gazdáját tűzön vízen át védi.
2010. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nagyon aranyos kutya, de virág a környékén nem marad életben, még a rózsa sem!!! A mai napig rejtély, hogy hogy nem lett tőle baja, de egyszerűen az összes rózsát megette! Amúgy egyáltalán nem kell tartani tőle, nem igazak az előítéletek vele szemben! Bár ha jobbra akar menni, akkor jobbra megy :D de amúgy okos, nevelhető kutya, csak néha önfejű..
2010. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írhatsz emailt, lassan 3 éves lesz a Ronniekánk :)
2010. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. Hát igen sokan helyen olvastam már, hogy nem igazak az előítéletek meg ez is nevelés kérdése stb. de jó tudni hogy valóban igaz. :D

a kiskutyákról nem tud senki semmit?

2010. ápr. 19. 22:26
 5/6 anonim válasza:
konkrétan mit szeretnél tudni a kiskutyákról? olyanok mint a többi. csak kocsiban fél éves koráig ne nagyon szállítsátok, mert nekem egyszer behányt szerencsétlen kutya :D
2010. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egyik legjobb fajta minden szempontból!
2010. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!