Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hete szerdán kaptam egy...

2 hete szerdán kaptam egy tacskót. Helyes meg minden csak a szomszéd kutyához állandóan átszökik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám.Kis lány és Linda a neve.Mindig átszökik a szomszéd kutyához , aki szintén tacskó.Mindig játszanak.Nem tom őket elkülöníteni , mert akkar harap mind a kettő.Segítsetek a döntésben , mert a végén kölykeik születnek.S.O.S.
2009. máj. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem akarsz kölyköketz akkor marad az ivartalanítás
2009. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha ivartalanítanád őket?

Nem vagyok ez az ivartalanitsd ember,de szerintem akkor legalább kölykök nem lennének,de tudnának játszani és az jó,viszont kölykök nem lesznek!

2009. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
SOS-be ivartalanítsd és csináld meg a kerítést, hogy ne szökhessen át.
2009. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem ivartalanítsd a kutyust, így nem történhet meg, hogy kölykeik szülessenek. Én mikor hozzámkerült a kutyusom építettem neki kenelt ahonnan nem tudott kiszökni. Ha nem tudtam rá figyelni odaraktam be :)! Felügyelettel persze nyugodtan játszhat az udvaron, én a szomszéd kuyussal is. Szerintem!!!
2009. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy oldd meg, hogy ne tudjon kiszökni(kennel) vagy ivartalanítsd.

Amúgy lehet, hogy unja magát, kutyák közé is kell néha vinni(annak ellenére, hogy a kutya elfogadja az embert fajtársként pl játékban), így legalább szocializálódik kicsit...

2009. máj. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!