Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felső szomszéd állandóan...

A felső szomszéd állandóan lehamuz az erkélyemre. Ott szárítom a ruháimat, baromira idegesít a hamu. Már szóltam neki, azt mondta, hogy nem ő csinálja. De tudom, hogy ő az, mert látom. Mi a francot csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél jó büdös füstölőt, aminek felszáll a füstje, mond azt nem te voltál.
2011. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a szél fújja oda a hamuját. Vegyél neki ajándékba egy zárt hamutartót, és kedvesen add oda neki. :)
2011. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma pl. kint voltam az erkélyen. Éreztem a füst szagát így felnéztem látom,hogy ott van és cigizik. Simán csak lepöcköli és az erkélyemre meg a ruháimra esik. Elkezdtem köhögni akkor bezzeg már hamutartóba hamuzott.
2011. máj. 26. 23:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bírsz vele, akkor vegyél egy felhúzható fregolit. Arra nem megy rá a hamu.
2011. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ma hozzám egy adag száraz muskátli esett. hihetetlen, h nem tudja az az idióta kidobni a kukába, miért kell ezzel összeszemetelni az utcát. a pláne, h a bejárati ajtó felett van az erkély.


nekem eszembe nem jutna csak úgy hamuzni a nagyvilágba az erkélyről, hiszen ha véletlenül leesik a cigi, akkor még balesetet is okozhatok...

2011. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közel 3 éve van olyan felső szomszédom, aki nemcsak a hamut, a csikket, és az összes többi szemetét is hozzám szórja. Az erkélyét úgy takarítja, hogy vödörből kiönti a felmosó-vizet, az nála a takarítás. Persze először belőlem is kitört a "paraszt-intelligencia", aztán kértem szépen, semmi nem használ.

Ma már ott tartunk, ha azt hallja, hogy feltakarítottam az erkélyemet, utána kb. egy órával már jön az újabb adag mocsok.

Nem lehet vele mit csinálni.

2011. máj. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Huhh szegény utolsó. Láttam már olyan,hogy plexit rögzítettek a felette lévő erkélyének aljára így a lyukon bármi is jött az nem az erkélyre folyt be hanem a plexi elvezette az utcára.
2011. máj. 27. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen! Sokan próbálkoztunk valamivel védekezni, de ez egy 100 lakásos társasház a városközpontban, "rontja az összképet" jelszóval az önkormányzat nem engedi.
2011. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Az előbb ajánlottam ezt az egyszerű trükköt valakinek,akinek a felső szomszédja éjjelente kopácsol.Neked is ezt ajánlanám :


Rém egyszerű a megoldás !

Ilyenkor felosonsz egy emeletet és valami spéci tőmitőt-ragasztót belenyomsz a kulcsjukába ! Ha majd ez többször megismétődik( x Zárcsere ),ha találkozol vele,mosolyogj,előre köszönj és érdeklődj,hogy van.

2012. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Itt ma Magyarországon az a megoldás sajnos, hogy el kell költözni! Bármiben igazad van, próbálsz normálisan hozzáállni a problémához a te érdekeidet és a jogaidat leszarják! Mindenki azt csinál amit akar! Ha nem tetszik vegyél neki hamutartót, add oda neki kedvesen, töröld ki a fenekét is, beszélj vele kedvesen hátha megérti, főzzél neki ebédet, vidd el búcsúba ... Nem hiszem el, hogy nem szabályozza törvény az együttélést társasházakban és azt ne lehessen betartatni.
2015. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!