Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vasárnapi vásár Pécsett?...

Vasárnapi vásár Pécsett? Szoktak lenni Yorkik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Tessék ez egy Pécsi kennel

[link]

2012. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Azért nem lehet, mert a tavaly életbelépett állatvédelmi törvény tiltja a vásárokban hobbyállatok árusítását. Pont az ilyen szaporítók megfékezése miatt.

Aki 10-15 évre vesz egy társat maga mellé, az nézze meg, hogy mit vesz.

A TV-t sem a piacon veszem meg, hanem elmegyek egy szaküzletbe, ahol számlával, garanciával adják. Pedig azt nem is fogom 15 évig használni.

2012. jan. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Én egy ilyen vásárban kaptam a kutyámat. 15 ezret kértek érte, de mikor látta a néni, hogy mennyire tetszik és szeretgetem, mondta, hogy idadja ingyen. Azt mondta, hogy westie. Persze, kiderült, hogy westie keverék, de nem bánom. Tökéletes, különleges kutyus. Akkor se az érdekelt, hogy milyen fajta, csak beleszerettem.

De fajtattisztát tényleg ne várd el, hogy kapsz.

2012. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Bárkinek odaadta ingyen, csak szabaduljon már meg tőlük.
2012. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valószínű, de én jól jártam. Nála tökéletesebb, okosabb, aranyosabb kutyát keresve se találtam volna:)
2012. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Azért nincs kinn fajtatiszta, mert egy jó tenyésztőnek nem kell mennie vevőket keresni. Egy jó tenéysztőnél egymásnak adják a kilincset a vevők és nem véletlenül van ELŐJEGYZÉS! Értelmes ember nem hoz le úgy almot, h nincsenek jelöltek.


Az állatvédelmi tv-t meg nézd át és utána jópofiskodj h a párod rendőr te meg ott akarsz kutyát venni.

2012. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért nincsenek tk-s kutyák a vásárban, mint már előttem leírták, meg azért azt is lássuk be, hogy aki vásárból akar kutyát venni valószínű, hogy nem szán rá annyi pénzt, mint egy jó tenyésztőtől származó kutya.
2012. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Akiteki ***** válasza:
68%
Senkinek nem kötelező kutyát tartani. Sőt! Az emberek nagy részének teljesen felesleges a kutya. Nem tudják mivel jár a tartása, csak azért szerzik be, mert divat és a szomszédnak meg a barátnőnek is van és egy kis táskában be lehet csempészni a plázába. Vagy hirtelen felindulásból megveszik a piacon, mert olyan kis félős szegényke, esetleg a szomszéd rájuk sózza a felesleges szaporulatot. Aztán mikor megunták, hogy mennyi gond van egy kutyával, akkor jobb esetben leadják egy menhelyen, esetleg kidobják az utcára.
2012. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat!...
2012. jan. 21. 18:42
 20/21 anonim ***** válasza:
13. vagyok. Miért kellett lepontozni, mi rosszat mondtam?
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!