Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám...

Mit tegyek, ha a kutyám mindig minden lepisil?

Figyelt kérdés

Van egy 3éves kutyàm.Nagyon aranyos,de mindig lepisilja a falat közvetlenül a bejàrati ajtò mellett.Màr többször el akartuk vinni,mert nagyon büdös lesz,ha mèg pàrszor lepisilja.

Abban szeretnèm a segìtségeteket kérni,hogy mit tegyek ,hogy a kutyàm ne pisilja le a falat?


2012. jan. 19. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
+ éves korában szerintem nincs mit tenni.
2012. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
*13 éves
2012. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
heréltesd ki mert a területét jelöli és nem fogja abba hagyni...
2012. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Fiù kutyus ès pumi-közèp schnautzer keverèk.

A kiherèléstől nem fog elhízni?,mert a macskàk általában elhíznak tőle.

2012. jan. 19. 20:39
 5/20 Akiteki ***** válasza:

Hízni a sok kajától és a mozgás hiányától szoktak.

Egyébként a kiherélt kutya is le fogja pisilni a falat. Tegyél oda valamit, hogy ne férjen hozzá

2012. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított kutyának kevesebb kaja kell hisz a hormonok már nem dolgoznak de normális étrenddel és mozgással nemfog elhízni
2012. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha herèlés utàn is ugyanùgy lepisil mindent,akkor mit tegyek.
2012. jan. 19. 20:54
 8/20 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a problémám a westi kutyusommal ő is 4 éves és a állat eledeles mondta hogy vegyek a nőstényeknek szokták csinálni egy távolság tartó spricni tüzeléskor nem tudom a nevét pontosan és azzal fújam be a falat többet a közelébe se megy nem rossz illatú gyógynövényes szer de a fiú kutyák nem birják
2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A srayt próbàltuk,de nem jött be,mert ugyanùgy lepisilta.

Minèl előbb kellenènek az ötletek.

2012. jan. 19. 21:03
 10/20 anonim ***** válasza:
én akkor már csak ezt tudom javasolni hogy jó alaposan fertőtlenítsétek a falat (domestos hipó ) és ha lehet és elfér és nem rontja a lakás belső szépségét akkor rakatnék oda műanyag lambériát amit le lehet fertőtleníteni és előbb vagy utóbb nem megy oda mert nem érzi a saját szagát
2012. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!