Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent ha a kutyám lepisil?

Mit jelent ha a kutyám lepisil?

Figyelt kérdés
Egyik barátomhoz felvittem az én kutyám , mindketten kanok és ugatták egymást meg morogtak , ezt eljátszották 2x amíg az én kutyámat lerendeztem ,hogy jól viselkedjen , leültem a székbe és azt érzem , mintha vmi ablaktisztítóval a lábamra fújtak volna, és amikor néztem az a kutyám pisije volt , teljesen ledöbbentem mert soha nem csinált még ilyet ,egy 4 éves kis testű kutyáról van szó . Az volt az első gondolatom ,hogy azért pisilt le ,mert félt a másik kutyától , de én nem ilyennek ismerem a kutyám , azért sem , mert a kutyasétáltatóba már félnek tőle a kutyák ,mert minden kant megtámad , lehet az 2 méter is , mindig ugat , harapna, támad . Vagy azért pisilt le ,mert megjelölt a másik kutya előtt ,hogy az övé vagyok ? Ezt is hallottam már . Vagy teljesen más oka volt ? Lehet véletlenül ?
2011. szept. 5. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ő az én tulajdonom, nem a tied. Nem adom!" -gondolta a kutyád.

Valószínűleg megjelölt.

2011. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a tulajdona vagy ő a falkavezér nem te

nem hiszem, hogy véletlen

2011. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem vagy azért mert nagyon tüzel és nem bír magával vagy azért mert megjelölt téged hogy te is az övé vagy. Egyébként én is így vagyok vele a kutyám rengeteget pisil szinte minden percben.
2011. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Menny a gazditól! Ő az én gazdám nem a tied! Érted? Takarodj!"

még ezt is gondolhatta

2011. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én vagyok a nagyobb király, akkora király vagyok, hogy még a gazdámat is én hoztam ide! Ő az enyém!"


Gyakran látni kutyák között is, hogyha egymás között feszkózik két domináns kutya, akkor az egyik előránt a falkából egy kevéssé dominánsat, és demonstrálja, hogy ő is az enyém. Hát nálatok te vagy a falkában a kevésbé domináns.

2011. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát de ne már :D már mióta ügyködöm azon ,hogy én legyek a falkavezér , én megyek ki az ajtón elsőnek , én adok neki enni , én viszem sétálni , és ha agresszív egy másik kutyával én nyomom le a földre amíg megnyugszik ! Hogy hiheti a kis töpszli agyával azt h ő itt falkavezér ? Am meg h legyek én , mert a fent elsoroltak igazak és akkor mégse használ . Illetve lehet az is ,hogy azért agresszív más kanokkal mert ő a falka vezér ? és én hiába kezelem nyugodtan a helyzetet ezért nem hallgat rám ? Vagy mert nincs ivartalanítva :S?
2011. szept. 5. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg a barátnőmet tisztelte meg... alig volt égő...
2011. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:

Nálunk annyit jelentene, hogy csomót kötnék a p...ére, ha ilyet csinálna velem bármelyik kanom is.

Egy ilyen kistestű kutyánál leginkább azt, hogy ő a főnök és ezt megmondta a másik kutyának is, hogy az ő tulajdona vagy. Gondolom néha a lábadat is szokta elkapni egy körre, ez együtt jár. Következetesebb nevelést és kutyaiskolát javasolnék.

2011. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem vagy hiteles vezető:)
2011. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából lehet bennem van a hiba , csak én nem tudok róla . De most először pisilt le , pedig 2 éve nálunk van . Több gazdit is megkérdeztem már a parkba , de legtöbbjük azt mondta ,hogy nem jelent semmit . Meg lehet izgatott volt, vagy feszült és azért .
2011. szept. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!