Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket választjátok és...

Melyiket választjátok és miért? Kutya a lakásban vagy udvaron?

Figyelt kérdés
Milyen kutyátok van?
2012. jan. 20. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én a kinti-benti tartásra szavazok. Egyébként bulldogok.
2012. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
terrierek,kinti benti tartás szintén.
2012. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kinti-benti. Mert nagyon ember centrikus, igényli a társaságot és így többet is tudok vele foglalkozni, nem utolsó sorban családtagnak számít.

Mondjuk rövidszőrű, de az más kérdés, mert kint is lenne neki szigetelt, fűtött helye.

2012. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
kicsi/közepes termetű játszótéri pedigrés rövidszőrű, és lakás... bár panelban nehéz lenne máshol tartani :D
2012. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nálunk kinn-benn vannak, most 6 de átlagban 4 kutyám van :) szerintem fontos a folyamatos emberi kontaktus a kutyáknak
2012. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Foxink van, kint is van háza, de általában ott szeret lenni ahol mi vagyunk. Minek a kutya, ha semmi kapcsolatunk nincs vele, mert ő odakint van, mi meg idebent? Este aludni mindig kivonul a házába, de amíg ébren vagyunk, itt van velünk. Felőlünk maradhatna bent éjszakára is, de befogadott kutyus, az előző helyén kinti kutya volt, és nem enged a házikójában való alvásból.
2012. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Németjuhászom van , és az udvaron van a helye.Nem szoktam beengedni a lakásba mert sáros ilyen időben , valamint van szigetelt háza amiben aludni szokott.

Mivel rideg tartásra "tervezték" ezért nem engedem be estére sem , csak ártanék vele neki.

2012. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kinti Tosa-inu. Én szerettem volna kinti-bentinek de a szüleim nem engedték :'(
2012. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is kinti-benti tartás van, illetve az egyikük tkp. nem is megy ki a kertbe, mert sétánál intézi a dolgát, meg kijátsza magát, a házőrzésért meg nem rajong :)
2012. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak benti, mivel lakótelepen lakunk. Ha családi házban laknék, akkor kinti-benti lenne.
2012. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!