Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit pisil és piszkít egy...

Mennyit pisil és piszkít egy kölyök illetve egy felnőtt kutya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Pisilni ahogy észrevettem napközben 2-3óránként a kölyök, felnőtt vissza tudja tartani mondjuk a napi 2-3séta idejére. Kakilni meg annyiszor kéne mindkettőnek ahányszor enni kapott, tehát a kölyök nálunk naponta 3kupacot produkál, a felnőtt 2t. Mennyiségre meg nem tudom.
2012. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mekkora, mennyit és mit kap enni, és hogy hányszor viszik le sétálni :)
2012. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kölykök általában 1-2 óránként tudnának pisilni, igazi kis törpe vízművek. Kakilni ahányszor kajálnak, tehát mivel még kicsik, és napi 3-szor esznek, 3-szor kakilnak.

Felnőtt kutyusom van, napi 3-4-szer levisszük sétálni, kakilni 1-2-szer szokott naponta, attól függ épp mit és mennyit evett aznap. Pisilni.. hát minden séta alkalmával 2-3-szor biztos pisil. Volt hogy 5-6 pisit is ejtett (szuka) de szerintem abból 4 csak olyan jelölgetős pár cseppes produkció.

A mennyiségek függenek a kutyus méretétől is. Amit egy felnőtt bernáthegyi kipisil fél napos visszatartás után, abba úszhatna egy kölyök yorki. :D

2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!