Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha a kutyaól elején...

Baj, ha a kutyaól elején nincs semmi? (tehát ki tud menni a meleg, nincs rajta ajtó. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ha van benne kályha.
2012. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Természetesen és a kutyám 3 óránként rak a tűzre.-> ezt kifelejtettem, tényleg nagy tévedés volt.
2012. jan. 21. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Idén nem raktunk a kutyaház elejére semmit, de elég pokróca van bent a kutyinknak úgy hogy sztem nem fázik. Pláne hogy nappalra ki is szokta húzni :)
2012. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól fugg mekkora a kutya(és persze milyen fajta) és a kutyaól. Ha egy labradorod van és nem túl nagy hozzá képest az ól nem gond! Mivel a labradornak nagyon suru vastag bundája van és ez is jó meleget biztosít neki. És ha az ólat szélvédett helyre teszed még jobb lesz.
2012. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért télre illik a kutyaólra legalább egy vastag plédet szögelni. Gondolj bele,ha neked kéne nyitott ablaknál aludnod... Nem tart sokból egy filcet odaszögelni szerintem!
2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt már filc, gumi lábtörlő, esernyő-anyagból felszögelve, de mindegyiket letépte. Pedig rövid szőrű, közepes testű kutya, még aljszőrzete sincs.
2012. jan. 21. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekenk nem volt soha semmi a kutyaház elején.És nem fagyott meg a kutya
2012. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" de mindegyiket letépte"


Erről van szó. Így szokták, biztos tudják, mi nekik a jó. :)

2012. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mindneképp ajánlatos!

Mégha jol hőszigetelt a kutyaház akkoris kell elé hőfüggöny.az a leghatásosabb [link]

ha porkoc van bent azt viszont naponta ellenőrizni kell,mert ha vizes lesz akkor a megfázik a kutya,hallottam már olyan esetről h a kutya halálra fagyott emiatt.nem játék

2012. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!